Домой / Україна / Україну завалить снігом до колін, будуть хуртовини та перемети на дорогах

Україну завалить снігом до колін, будуть хуртовини та перемети на дорогах

Україну завалить снігом до колін, будуть хуртовини та перемети на дорогах

Удень у багатьох регіонах очікується плюсова температура.

Завтра, 18 січня, в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Черкаській, Полтавській, Київській, Чернігівській та Сумській областях будуть складні погодні умови: сильний мокрий сніг, часом з дощем, хуртовини, місцями дуже сильні опади, налипання мокрого снігу. У південних і центральних областях місцями ожеледь. На решті території невеликий мокрий сніг. На дорогах країни ожеледиця.

Про це йдеться в прогнозі Українського гідрометцентру.

Вітер південно-східний, на Правобережжі північно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с, в Одеській, Херсонській, Запорізькій та Донецькій областях місцями 25-28 м/с.

Температура вночі 0-5 градусів морозу, вдень від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла. У південній частині протягом доби 0-5 градусів тепла.

У Києві прогнозують складні погодні умови: сильний мокрий сніг, хуртовини, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Температура вночі 1-3 градуси морозу, вдень близько нуля.

У Львові невеликий мокрий сніг. Пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця. Температура вночі 1-3 градуси морозу, вдень близько нуля.

В Одесі опади, місцями сильні. Пориви вітру 15-20 м/с, місцями 25-28 м/с, подекуди ожеледь, на дорогах ожеледиця. Температура вночі 3-5 градусів тепла, вдень 4-6 градусів тепла.

У Дніпрі протягом доби невеликий мокрий сніг з дощем. Пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця. Температура вночі 0-2 градуси морозу, вдень 0-2 градуси тепла.

У Харкові невеликий мокрий сніг, удень з дощем. Пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця. Температура вночі 1-3 градуси морозу, вдень близько нуля.

У Карпатах невеликий сніг. Пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця. Температура вночі 0-5 градусів морозу, вдень від 4 градусів морозу до 1 градуса тепла.

Україну завалить снігом до колін, будуть хуртовини та перемети на дорогах

 

Новини по темі:  В Івано-Франківську померла молода жінка, яка захворіла на грип та кір