Домой / Україна / Подробиці трагедії у Мелітополі: зізнався в коханні, кинув гранату та втік на таксі

Подробиці трагедії у Мелітополі: зізнався в коханні, кинув гранату та втік на таксі

Подробиці трагедії у Мелітополі: зізнався в коханні, кинув гранату та втік на таксі

Постраждала розповіла про пережите журналістам.

Чоловік кинув гранату в автомобіль з колишньою дружиною після того, як безуспішно намагався відновити сім’ю. Внаслідок вибуху 38-річна з важкими травмами потрапила до реанімації, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

“Осколкові поранення поясниці, сідниць і правої гомілки. Крововтрата була близько півтора літра”, – розповів керівник реанімації Мелітопольської ЦРЛ Сергій Хромов. Постраждала, попри складний стан, при тямі. Вона каже, що напад був несподіваним. “Я сама не очікувала. Підійшов, сказав: я кохаю і буду кохати. І кинув у вікно гранату”, – пригадує Світлана Шаталова.

ВідеоНа Запоріжжі чоловік зізнався у коханні екс-дружині та підірвав її в авто

38-річна жінка з численними пораненнями у реанімації, нападника затримали. Раніше він безуспішно намагався повернутися в сім’ю. А потерпіла неодноразово скаржилась в поліцію на погрози від колишнього, але правоохоронці на це не реагували.

Подробиці трагедії у Мелітополі: зізнався в коханні, кинув гранату та втік на таксі

Разом із Ігорем вона прожила більше восьми років, пара добре заробляла та тримала господарство в селі. Згодом чоловік почав закладати за комір – і так, що пропивав солідні суми. “На пару тижнів, а потім відійшов і знову в запій”, – твердить мама постраждалої Тетяна Звонарьова. Їй не вкладається в голові, як чоловік міг кинути гранату, якщо знав, що лишає сиротою власну 6-річну дитину.

Сусіди кажуть, що спільний будинок подружжя після розлучення лишився порожнім, а жінка їздила туди щодня, аби погодувати собаку. Того вечора чоловік чекав кохану біля будинку. Діалог вийшов нетривалим, а після вибуху скривавлена жінка змогла самостійно вибратись з салону, тоді як машина палала, немов свічка. Очевидці викликали швидку та правоохоронців, а чоловік тим часом поїхав на таксі.

Машина постраждалої вигоріла вщент, нападника правоохоронці взяли під варту. Нині вони перевіряють скарги потерпілої на погрози чоловіка, котрі могли надходити до поліції протягом останніх років. У разі визнання його винним, винуватцю каліцтва жінки загрожує 15-річний термін ув’язнення.

Новини по темі:  У Дніпрі затримали ще одного підозрюваного за побиття АТОвців 9 травня

Кореспондент ТСН Яків Носков