Домой / Україна / Зголоднів: Кива прокоментував відео, де він в Індонезії їсть руками

Зголоднів: Кива прокоментував відео, де він в Індонезії їсть руками

Зголоднів: Кива прокоментував відео, де він в Індонезії їсть руками

Екс-радник глави МВС пояснив, блюда якої кухні так припали йому до смаку.

Лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива пояснив власну поведінку в одному з ресторанів Індонезії, де він їв руками. Полковник поліції у відставці зауважив, що в такий спосіб виявив повагу до кухаря, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами Киви, він сів за стіл після виснажливого тренування, а офіціантка не встигла принести йому приборів. “Був голодний після тренування та виявляв повагу до кухаря. Це була японська кухня”, – пояснив політик.

Як повідомлялося раніше, туристи на острові Балі побачили чоловіка, схожого на колишнього радника глави МВС Іллю Киву. “Це Балі і зняли це сьогодні, 15 січня. Він був з білою дівчиною та зустрічав тут Новий рік”, – розповів очевидець, який і зняв відо.

ВідеоТуристи заскочили на відпочинку Киву, який руками їв з тарілки

Педагог-психолог за освітою, колишній борець із наркотрафіком відпочивав в Індонезії у літньому вбранні апетитно їв руками. Це ресторан готелю, у якому зупинявся полковник поліції у відставці. Пізніше Ківа розповів, що за стіл сів після виснажливого тренування, а офіціант не встигла принести йому приборів.

Зголоднів: Кива прокоментував відео, де він в Індонезії їсть руками

Новини по темі:  У САП розкрили схему розкрадання 150 млн грн у Міноборони