Домой / Україна / Полторак заборонив собі нагороджувати цивільних зброєю

Полторак заборонив собі нагороджувати цивільних зброєю

Полторак заборонив собі нагороджувати цивільних зброєю

Міністр за власною ініціативою підписав наказ про обмеження свого права.

Міністр оборони Степан Полторак обмежив себе у праві нагороджувати зброєю цивільних громадян.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Виступив з ініціативою та підписав відповідний Наказ обмежити себе в праві нагороджувати відзнакою “Вогнепальна зброя” та “Холодна зброя” цивільних осіб”, – наголосив він.

За словами Полторака, відтепер цими відзнаками можуть бути нагороджені лише військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, а також ті, хто був звільнений у відставку або запас з правом носіння військової форми одягу.

“Згідно з Наказом, такими нагородами громадяни зазначеної категорії зможуть бути нагороджені лише один раз. Таке рішення дозволить удосконалити нормативно-правову базу з питань нагороджень та визначити чітке коло осіб, які можуть бути нагороджені цією відзнакою”, – додав міністр.

Виступив з ініціативою та підписав відповідний Наказ обмежити себе в праві нагороджувати відзнакою «Вогнепальна зброя» т…

Опубликовано Степаном Полтораком 15 января 2018 г.

Нагадаємо, раніше Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження щодо безпідставної видачі Міністерством внутрішньої справ Арсеном Аваковим нагородної зброї цивільним особам.

За словами міністра, за час перебування на своїй посаді він роздав 1322 одиниці зброї, найбільше нагороджених було серед рядових і офіцерів поліції, бійців добробатів і спецпідрозділів МВС – 658. Також нагородні пістолети одержували рядові й офіцери Нацгвардії, волонтери, працівники УДО, співробітники місцевої влади, Кабміну та Адміністрації президента, співробітники РНБО, прокуратури, СБУ і Держприкордонслужби, спортсмени та представники творчих професій та інші. 112 одиниць зброї отримали депутати Верховної Ради двох останніх скликань. 

Новини по темі:  На зміну лютим морозам прийдуть снігопади. Прогноз погоди на 16-20 січня