Домой / Україна / “Таксист – не жіноча професія”. Вбита водійка розповідала в інтерв’ю, чому обрала свою роботу

“Таксист – не жіноча професія”. Вбита водійка розповідала в інтерв’ю, чому обрала свою роботу

"Таксист – не жіноча професія". Вбита водійка розповідала в інтерв'ю, чому обрала свою роботу

Ірина Чуприна була затятим автомобілістом і збиралась водити вантажівку.

Водійка таксі Ірина Чуприна, яку після кількох днів розшуків знайшли мертвою, була затятим автомобілістом і не уявляла життя без машини. Про це вона розповідала в інтерв'ю, яке отримала ТСН.

На момент розмови з журналістом Ірина працювала таксисткою восьмий рік. За кермом свого авто водійка розповідала про любов до роботи, ставлення до неї чоловіків-водіїв та різницю між жінками та чоловіками на дорозі.

–          Як ви пішли в таксі?

–          Любов до автомобіля. Без “баранки” життя немає, тому і наважилась піти в таксі. Пішла на маленьку фірму. Директор одразу сказав “добре, поїхали”. І поїхали.

–          Якщо щось з машиною трапляється, наприклад, колесо можете поміняти?

–          Колеса взагалі без проблем. Востаннє я стала просто на перетині вулиць, під сильним дощем, і не було інших варіантів взагалі. Пасажир був нетверезим, допомогти не міг. І робити вже нема чого – береш ключ, гайки відкручуєш, дістаєш запаску, ставиш і поїхали.

–          Скільки в вас часу займає заміна колеса?

–          Якщо нічого екстраординарного не стається, то 6-7 хвилин. На роботі це не позначається. Я не кидаю роботу в таких випадках. Єдиний був випадок, коли мені погано прикрутили колесо, і воно в мене відпало. Я поплакала, прикрутила і поїхала далі.

ВідеоТаксистка з Черкас розповідала журналістам про любов до роботи та авто

Ірину Чуприну знайшли мертвою у лісосмузі за кілька днів після зникнення. ТСН отримала інтерв'ю з Іриною, у якому вона розповідала про особливості роботи жінки в таксі. Про те, що з таксисткою немає зв'язку, 8 січня повідомила її донька. Вбивцю жінки затримано.

Новини по темі:  Більше 1000 демонтованих пам'ятників: Парубій підбив підсумки декомунізації

"Таксист – не жіноча професія". Вбита водійка розповідала в інтерв'ю, чому обрала свою роботу

–          Як люди реагують, коли бачать жінку за кермом таксі?

–          Є кілька варіантів. Перший – “жінка, де тут пасок безпеки”. Це завжди будь ласка, без питань. Буває, кажуть, що вперше їдуть з жінкою. Тоді завжди кажу – дай Бог, щоб не востаннє. І третє – чоловіки, які більш старшого віку, кажуть, що ніде від вас жінок порятунку немає, вже й до таксі дістались.

–          Ви вважаєте, що таксист – жіноча професія?

–          Абсолютно ні. Вперше я зрозуміла сенс фрази “залізний кінь”, коли на Новий рік добу пропрацювала. Тоді в мене був легковик, і в мене просто ноги “колесом” стояли, я не могла зрозуміти, чому. Мабуть, тому і “залізний кінь”, що ніби з коня злізла. Але я, звичайно, з фанатів, я дуже люблю свою роботу.

–          Скільки ви кілометрів проїхали?

–          Здається, тисяч зо 500. Я взагалі активний користувач автомобіля – і в Болгарію за кермом їхала, і на Західну Україну разів 10-15 їздила. Раніше і до Криму їздила, тому і кілометраж великий.

–          Лаєтесь за кермом?

–          Так, що й казати. Особливо, коли в мене не працював сигнал, років зо три “бібікалка” не працювала.

–          Всі правила знаєте?

–          Буквально нещодавно я перездала на категорію “С”, бо хочеться розвиватись, хочеться сісти за кермо вантажівки. Іспит на знання правил здала. Та й за стільки років в мене найбільша аварія, коли я стояла на світлофорі і мені в фаркоп в'їхала дама.

–          Чоловіки з інших машин якось вітаються, коли бачать вас за кермом?

–          Була смішна історія. Чоловіки взагалі не люблять, коли їх жінки на трасі обганяють. І ось була історія, в мене ще легковик був, і я об'їхала чоловіка. Він натиснув на газ, обігнав мене і його одразу зупинили патрульні за перевищення.

Новини по темі:  Масштабна ДТП у Луцьку: госпіталізовано 10 людей

–          Чому говорять, що жінки гірше водять?

–          Чоловік та жінка мислять по-різному, різні рішення приймають ситуативно на дорозі. І чоловік може чекати однієї поведінки автомобіля, але коли жінка за кермом, може бути інше. Але в мене не зовсім жіночий стиль водіння.

Нагадаємо, про зникнення таксистки з Черкас Ірини Чуприни поліції повідомила її донька 8 січня після того, як не змогла з нею зв'язатись у звичний час. Поліція розшукала авто Ірини у Черкасах, але саму жінку розшукували ще кілька днів. З'ясувалось, водійка взяла пасажирів, які прямували до Сміли, відтоді зв'язку з нею не було. Тіло жінки виявили в лісосмузі, її вбивцю затримали – чоловік зізнався у скоєному.