Главная / Україна / У Львові влаштували феєричне шоу у центрі міста

У Львові влаштували феєричне шоу у центрі міста

У Львові влаштували феєричне шоу у центрі міста

Місто на Різдво заполонили туристи.

Уже майже добу у Львові святкують народження Христа. Це місто здавна поєднує в собі східні та західні традиції святкування Різдва. Храми переповнені вірянами, а вулиці — туристами.

Сьогодні у Львові увесь день дзвони католицьких костелів сповіщають про народження Христа. Святкові меси розпочалися ще о півночі і тривають досі. Римо-католицькі храми переповнені, бо у містян та гостей сьогодні — вихідний. Раніше, до цього нововведення, літургії підлаштовували під робочий графік.

А це — справжня різдвяна магія. Актори театру «Воскресіння» влаштували виставу просто неба з назвою «Різдвяна феєрія». Так вітають католиків з Різдвом Христовим. Подарували вогняне шоу та карнавальну ходу у масках, які символізують релігійних персонажів. Висота кожної маски — чотири метри. Уявляєте, яка це майстерність, утримувати рівновагу на львівській бруківці?

У центрі міста вже працює різдвяний ярмарок європейського зразка, на площі Ринок встановлена велика шопка. Та усе ж більшість львів’ян, принаймні цьогоріч, святкують Різдво таки за східним обрядом. І саме у січні чекатимуть на схід Різдвяної зірки.

І вже тоді Львів цілковито заполонять вертепи, а от гомін коляди буде чутно чи не з кожного закапелку вулиць.

 

ВідеоЗ ярмарками та карнавальною ходою у Львові майже добу святкують Різдво

У Львові весь день дзвони сповіщають про народження Христа, святкові молитви розпочались ще з ночі. Раніше святкування підлаштовували під вихідний, але завдяки офіційному вихідному змогли відсвяткувати повноцінно.

У Львові влаштували феєричне шоу у центрі міста

Новини по темі:  Не можна далі затягувати. Порошенко попросив Верховну Раду проголосувати медичну реформу