Домой / Україна / Українці знову створили черги за біометричними паспортами

Українці знову створили черги за біометричними паспортами

Українці знову створили черги за біометричними паспортами

Для розвантаження установ у Києві відкрили додатковий центр прийому заявок.

В Україні не вщухає ажіотаж довкола біометричних паспортів. Їх отримали вже 4 млн громадян, однак у міграційній службі знову стоять черги з охочих, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Паспортний сервіс відкрив додаткове, вже п’яте в столиці відділення, де планують обслуговувати до 400 відвідувачів на день. Його працівники кажуть, що увесь процес подачі документів триватиме не більше 20 хвилин, іще стільки ж часу займе очікування в черзі. «Швидко, я думав, що буде довше – 10 хвилин з платежами, з усім. Почекати – ну десь півгодини», — розповів відвідувач Олександр Северин.

ВідеоВ Україні не вщухає ажіотаж на біометричні паспорти

За такий сервіс треба викласти додатково 400 гривень, а чекати на виготовлення паспорта доведеться, як і всім, щонайменше місяць. «З відкриттям таких зручних для людей центрів, черги на оформлення закордонних паспортів скоротяться взагалі. Ну, і тепер будемо чекати, коли поліграф «Україна» нарешті поставить другу лінію і знімуться проблемами тоді і з отриманням закордонного паспорту», — пояснив прес-секретар державного підприємства «Документ» Володимир Поліщук.

Як повідомлялося, 11 грудня виповнилося півроку від дня запровадження безвізового режиму з країнами ЄС. За цей час 355 тисяч українців скористались біометричними паспортами для подорожі до Євросоюзу та шенгенських держав: Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії. З них 128 тисяч подорожували авіаційним транспортом, 227 тисяч – автомобілями та залізницею і лише незначна частка потрапили до Євросоюзу морськими сполученнями. При цьому, ID-паспорти оформило понад 3,5 мільйона громадян України.

 

Новини по темі:  На Дніпропетровщині спалили машину росіянина, який через політичні переконання переїхав до України