Главная / Україна / Під Дніпром жорстоко вбили бізнесмена з дружиною

Під Дніпром жорстоко вбили бізнесмена з дружиною

Під Дніпром жорстоко вбили бізнесмена з дружиною

Подружжя застрелили в їхньому ж будинку, а з подвір’я викрали автомобіль.

Біля Дніпра у дачному кооперативі пострілами з вогнепальної зброї вбили 52-річного бізнесмена та його дружину. Подружжя знайшли у підвалі їхнього власного триповерхового будинку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Офіційної інформації про злочин дуже мало – поліція лише констатує, що мова не йде про самогубство. «Були виявлені два тіла з явними ознаками насильницької смерті», — повідомила спеціаліст медіа-департаменту ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області Галина Яковенко. Сусіди розповідають, що ніхто з них нічого не чув, а загиблий чоловік у різний час займався різними видами бізнесу: кілька років тому нібито співпрацював з «Укразалізницею», а потім займався продуктами харчування. Хоч подружжя жило в будинку останні 17 років, сусіди про них мало що знали, бо ті не дуже охоче спілкувалися. «Вони були не особливо говірки», — визнає сусід Юрій Єфремов. «Він десь місяці два тому, як із бізнесом зав’язав», — каже інший сусід Володимир Ніянзін.

ВідеоПоблизу Дніпра невідомі убили бізнесмена та його дружину

Журналісти з’ясували, що на ім’я чоловіка зареєстрована фірма, яка займається торгівлею напоями, статутний капітал котрої становить 75 тисяч гривень. За адресою реєстрації розташована звичайна квартира, і вона порожня. Місцеві жителі кажуть, що ніякої фірми там немає, а от убитий бізнесмен із дружиною дійсно колись у ній жили.

Поліція щодо версій злочину зберігає мовчанку, натомість у дачному кооперативі припускають, що це могло бути або вибивання боргів, або просте пограбування. Незадовго до цього подружжя нібито продавало нерухомість, тож у них були гроші. До того ж, після трагедії з подвір’я зникла їхня машина Toyota Camry.

Новини по темі:  У Вишгородському райсуді відхрестилися від родинних зв’язків із вбивцею сестри Ноздровської

Кореспондент ТСН Наталія Грищенко