Главная / Україна / В офісі «Вестей» влаштували обшуки

В офісі «Вестей» влаштували обшуки

В офісі "Вестей" влаштували обшуки

Редакція заявляє про спроби перешкоджання роботі.

Правоохоронці сьогодні, 15 грудня, влаштували обшуки в офісі інтернет-видання газети «Вести» у Києві. Про це повідомив речник Нацполіції України Ярослав Тракало.

За його словами, поліція забезпечує лише «технічну функцію». Здійснюють обшук співробітники Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, пише УНІАН. 

Натомість в редакції видання «Вести» говорять про «спробу перешкоджання роботі медіахолдингу», адже візит силовиків нібито може її паралізувати.

Нагадаємо, силовики раніше проводили обшуки в одному з найбільших торгівельних та офісних центрів Києва. Ключовою структурою називали групу компаній «Юнісон», через котру, за словами військового прокурора Анатолія Матіоса, утікач Олександр Клименко легалізував вкрадені мільярди доларів. У власності компанії було 100 елітних квартир та 5 будинків, офіси, земельні ділянки та десятки авто найвищого класу, тисяча вагонів та 4 поверхи торгівельного центру «Гулівер». Окрім цього, частина цих коштів пішла на фінансування Медіахолдингу «Вєсті» та на охоронну фірму «Скіф», яка, за словами силовиків, увесь час чинила тиск на слідчих. 

Заарештоване раніше майно Клименка, як з`ясувалося, приносило утікачу неймовірні прибутки. Лише за одні розкішні апартаменти орендарі сплачували йому на місяць 1,5-2 тисячі доларів.  

Новини по темі:  В Україні розпочинається відлига. Прогноз погоди на 26 січня