Домой / Україна / У Черкасах обвалилася стеля дитсадка

У Черкасах обвалилася стеля дитсадка

У Черкасах обвалилася стеля дитсадка

Чиновники назвали попередню причину руйнування підвісної стелі.

У черкаському дитсадку №91 «Кобзарик» у понеділок, 11 грудня, впала підвісна стеля.

Інцидент стався у приміщенні однієї з груп, проте як розповіли ТСН.ua у дитсадку, дітей у той час там не було. Вони саме вечеряли в іншій кімнаті. Тож ніхто не постраждав.

Також місцеві жителі повідомили, що ця стеля нова, її робили 2016 року.

Чиновники оперативно відреагували на аварійну ситуацію, вже наступного дня створивши комісію з перевірки фактів.

«Ми так говоримо «впала стеля», наче там повністю завалилося перекриття. Насправді там впало декілька секцій підвісної стелі (квадратні гіпсові елементи, — ред.)», — повідомив заступник голови департаменту освіти Черкаської міськради Богдан Бєлов.

ВідеоУ Житомирі будь-якої миті може обвалитися двоповерховий багатоквартирний будинок

Чиновники вже мають попередню версію причин обвалу — заводський брак кріпильних матеріалів.

«Ми висунули претензію підрядній організації, яка виконувала роботи. Вони не відмовляються повністю все замінити, і зараз, власне, триває процес демонтажу. Це трапилось у понеділок увечері, а вранці у вівторок вони вже працювали», — запевнив Бєлов, додавши, що роботи з відновлення стелі мають завершити до кінця цього тижня.

Примітно, що підрядник виконує роботи власним коштом. Водночас якість виконаних робіт минулого року перевіряв інженер технічного нагляду, якого наймав департамент освіти. Як повідомив Бєлов, вони планують поставити інженеру запитання щодо його роботи та покарати його грошовим стягненням.

Нагадаємо, що у селі Корчик на Хмельниччині діти навчаються в аварійній школі, яка щодня загрожує обвалитися їм на голови. Місцевим батькам страшно відпускати до школи дітей, проте іншого виходу немає, адже вона єдина на кількадесят кілометрів навкруги.

До речі, поряд зі старою школою вже більше 26 років будують нову. Ледь не щороку чиновники розводять руками, заявляючи, що грошей на завершення довгобуду знову немає.

Новини по темі:  Перші постраждалі від негоди: на Волині знеструмлені 19 населених пунктів