Главная / Україна / США можуть допомогти Україні з кібербезпекою

США можуть допомогти Україні з кібербезпекою

США можуть допомогти Україні з кібербезпекою

Реалізація такої законодавчої ініціативи "стане важливим внеском" у боротьбі України в гібридній війні з РФ.

Нижня палата американського Конгресу затвердила на рівні профільного комітету законопроект про співпрацю з Україною у сфері захисту інформації та рекомендувала його до подальшої процедури голосування.

Про це інформує посольство України у США.

Комітет у закордонних справах Палати представників розглянув та рекомендував до схвалення проект “Закону 2017 року про с…

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США 14 грудня 2017 р.

«Комітет у закордонних справах Палати представників розглянув та рекомендував до схвалення проект «Закону 2017 року про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки», — зазначили українські дипломати.

Документ, зокрема, визначає, що політикою США є надання допомоги уряду України в удосконаленні власної стратегії кібербезпеки. Визначаються конкретні напрями, наприклад, встановлення нових систем безпеки у мережах української державної влади; зменшення залежності України від російських технологій; сприяння більшій участі України в програмах обміну інформацією про кібербезпеку.

ВідеоСпівзасновник компанії "Apple" приїхав до Києва читати лекції про кібербезпеку

Також у законопроекті підтверджується відданість США Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва нашої держави з НАТО.

Реалізація законодавчої ініціативи «стане важливим внеском» у боротьбі України в гібридній війні з РФ, наголосили у посольстві.

Співавторами законопроекту виступили члени Конгресового українського косусу, представник Демократичної партії Б.Бойл та конгресмен-республіканець Б. Фітцпатрик.

Раніше Верховна Рада ухвалила в повторному другому читанні та в цілому законопроект про основні засади забезпечення кібербезпеки України.

За відповідний законопроект проголосували 257 депутатів.

Новини по темі:  У Херсоні тіло загиблої у пожежі дитини знайшли у коридорі під завалами