Главная / Україна / Луценко вважає, що Корбан не має бути вигнанцем

Луценко вважає, що Корбан не має бути вигнанцем

Луценко вважає, що Корбан не має бути вигнанцем

Генпрокурор прокоментував повернення Геннадія Корбана до України.

З юридичної точки зору Корбан є судимим, але наразі немає достатньо доказів, аби висунути йому нові обвинувачення, розповів генпрокурор Луценко в ефірі телеканалу ZIK.

«У справі, по якій судили Корбана, його було визнано винним. Вирок вступив в законну силу. Отже на той момент Корбан законно був позбавлений волі умовно на термін один чи два роки. Тому з юридичної точки зору він є судимим,» – пояснив Луценко. Та додав, що усі інші справи, пов’язані з політиком, яких було чимало, були проаналізовані.

«Наразі ми не маємо достатньо доказів для нових обвинувачень. Хоча в декількох справах він все ще є фігурантом. Якщо у нас буде достатньо доказів, я не виключаю, що може бути змінено його процесуальний статус,» – сказав генпрокурор.

«Я дуже сподіваюся, знаючи Геннадія, що він всю свою енергію направить на будівництво країни. Ще раз кажу, люди, які помилилися і свого часу порушили закон не повинні бути вигнанцями. І їм також ніхто не повинен мстити,» – вважає Луценко. 

Нагадаємо, у серпні минулого року екс-лідер партії «УКРОП» Геннадій Корбан виїхав на лікування до Ізраїлю на підставі дозволу Дніпровського райсуду Києва. Основними статтями звинувачення проти нього були створення злочинного угрупування, розкрадання майна та викрадення людини. Але суд змінив запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт і політику навіть не надягнули електронний браслет.

ВідеоНа тижні Генадія Корбана столичний суд звільнив з-під варти

Новини по темі:  Аеропорт "Київ" закриють на десять днів