Главная / Україна / Дніпропетровщину атакувала епідемія грипу — МОЗ

Дніпропетровщину атакувала епідемія грипу — МОЗ

Дніпропетровщину атакувала епідемія грипу - МОЗ

Найчастіше хворіли маленькі діти.

Минулого тижня (4-10 грудня) у Дніпропетровській області зафіксували перевищення кількості хворих та грип та застуду.

Про це повідомив Центр з контролю та моніторингу захворювань міністерства охорони здоров’я України на своїй сторінці у Facebook.

«Найвищий показник захворюваності зареєстровано в Київській області – 857,4 на 100 тисяч населення, найменший у Тернопільській – 227,4. Зареєстровано перевищення епідемічного рівня захворюваності на грип та ГРВІ на 1,4% в Дніпропетровській області», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, найчастіше хворіли та потребували медичної допомоги в умовах стаціонару діти від 0 до 4 років.

«За даними дозорного епідеміологічного нагляду за 49 тиждень 2017 року зареєстровано 25 випадків грипоподібних захворювань; серед них питома вага дорослих та дітей віком до 17 років майже в рівних долях», — додали у Центрі МОЗ.

Протягом минулого тижня до медзакладів госпіталізували 23 осіб, в яких діагностували тяжку  гостру респіраторну інфекцію.

«За даними рутинного епіднагляду інтенсивний показник захворюваності на грип та ГРВІ становить 499,3 на 100 тис. населення, що на рівні минулого тижня», — зауважили медики, наголосивши, що летальних випадків від грипу минулого тижня не було.

За даними дозорного епідеміологічного нагляду за 49 тиждень 2017 року зареєстровано 25 випадків грипоподібних захворюван…

Опубликовано Центр з контролю та моніторингу захворювань 13 декабря 2017 г.

Нагадаємо, у Києві зростає кількість хворих на ГРВІ та грип. Найчастіше хворіють школярі.

Новини по темі:  В Росії пригрозили знести "елітне містечко" українських олігархів на плато Ай-Петрі