Домой / Україна / Нічні снігопади без світла залишили 500 населених пунктів у чотирнадцяти областях

Нічні снігопади без світла залишили 500 населених пунктів у чотирнадцяти областях

Нічні снігопади без світла залишили 500 населених пунктів у чотирнадцяти областях

Дороги скували крига та затори

В Україну прийшла справжня зима зі снігом, морозами та хуртовинами.  Через сніговий буревій без світла залишилися понад п’ять сотень населених пунктів у чотирнадцяти областях. Зросла кількість аварій на дорогах. Через ожеледицю автомобілі на трасах крутило, мов іграшкові, маршрутки та автобуси змінювали графік руху, а комунальники – пройшли перший іспит на готовність до зими, йдеться в ТСН.16.45.

Сумщина, ранок. Люди йдуть до автобусної зупинки, аби доїхати на роботу. Але маршрутки не їдуть. Невеличкий мороз перетворив мокрі після нічного снігу дороги на суцільні ковзанки.

ВідеоЗимова негода в Україні зупинила транспортний рух та залишила людей без світла

А на Київщині на в’їзді до області просто біля знака одразу дві фури розвернуло. Сергій їхав із Росії до Молдови. Не доїхав.  Менш як за кілометр ще три скручені та побиті фури.

Інспектор Попович розповідає, це вже пороз’їжджалися! Вночі тут буксували – десятками.

А в столиці голова Києва готовність до роботи тракторів та двірників інспектує особисто. І лишається незадоволеним. Водії не знають своїх маршрутів, щоразу повертаючись на базу, аби спитати, де чистити далі. А частина техніки взагалі простоює, бо зламана, або ж бракує водіїв.

Попри усі проблеми першу справжню хуртовину цієї зими столичні комунальники перемогли. Вранці на водіїв чекали розчищені дороги. Двірники продовжували прибирати тротуари. На завтра ж, за прогнозами синоптиків все це має розтанути. 

Новини по темі:  У Харкові втопився 19-річний хлопець із Індії