Главная / Україна / Дві станції до аеропорту, нове депо й вагони: у Харкові розширюватимуть метрополітен

Дві станції до аеропорту, нове депо й вагони: у Харкові розширюватимуть метрополітен

Дві станції до аеропорту, нове депо й вагони: у Харкові розширюватимуть метрополітен

Це має стати додатковим поштовхом для розвитку авіаційного хаба міста.

Сьогодні, 11 грудня, відбулося підписання фінансово-кредитних угод між Україною і Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком щодо розширення системи харківського метрополітену.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Так, було підписано угоду «Розширення метрополітену у місті  Харкові» між Україною і Європейським банком реконструкції та розвитку» й угоду «Розширення системи харківського метрополітену» між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Дві станції до аеропорту, нове депо й вагони: у Харкові розширюватимуть метрополітен

Президент Петро Порошенко, присутній під час підписання документів, зауважив, що нова ділянка метро будуватиметься в напрямку аеропорту, що стане додатковим поштовхом для розвитку авіаційного хаба Харкова.

Він зазначив, що кредит 160 млн євро від Європейського банку реконструкції та розвитку та 160 млн євро від Європейського інвестиційного банку – це довгострокові, низьковідсоткові кредити. Крім того, місцевий бюджет виділяє на цей проект 320 млн грн.

Всього буде побудовано дві станції, а за чотири роки буде збудовано нове депо й оновлено рухомий склад потягів метро. Порошенко додав, що в рамках проекту планується придбати понад 85 нових вагонів метро.

Нагадаємо, в 2016 році у Харкові відкрили 30-ту станцію метро, яка має назву «Перемога».

Новини по темі:  Мер Одеси пообіцяв найближчим часом ухвалити кадрове рішення щодо п’яної підлеглої