Домой / Україна / У Львові поховали бійця АТО, який приїхав з Казахстану воювати за Україну

У Львові поховали бійця АТО, який приїхав з Казахстану воювати за Україну

У Львові поховали бійця АТО, який приїхав з Казахстану воювати за Україну

Віктор Матюхін приїхав два роки тому та одразу пішов на фронт.

У Львові попрощались із загиблим під Пісками бійцем Віктором Матюхіним з позивним “Казах”. 51-річний чоловік приїхав до України з Казахстану два роки тому і одразу пішов на фронт, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Спочатку у складі батальйону “Свята Марія” він воював на Луганщині, у районі Старобільська зазнав контузії. Потім вступив до “Правого сектору”. В складі першої штурмової роти виконував бойові завдання на позиції “Зеніт” біля Донецького аеропорту, в Авдіївці на промзоні. Досконало вивчив українську мову і спілкувався тільки нею. Після перемоги Віктор Матюхін мріяв оселитися у Карпатах. Загинув боєць 4 грудня внаслідок обстрілу селища Піски. Його поховали на Личаківському цвинтарі з усіма військовими почестями.  

“Він приїхав до нас на позиції ми познайомилися, він говорить – “казах”, а говорю який ти казах, подивись козарлюга, вуса, чуприна така, дуже колоритний. Людина за рік навчилася говорити на чистій українській мові”, – розповідає боєць “Правого сектору” з позивним Вагнер.

 

Новини по темі:  У Львові впіймали чоловіка, який перебував у розшуку, через паркування авто на місці для людей з інвалідністю