Главная / Україна / На Буковині затримали браконьєрів, які випадково розстріляли автомобіль односельчанки

На Буковині затримали браконьєрів, які випадково розстріляли автомобіль односельчанки

На Буковині затримали браконьєрів, які випадково розстріляли автомобіль односельчанки

Їм загрожує до трьох років обмеження волі.

Полювали на дичину, а поцілили в автомобіль односельчанки. На Буковині правоохоронці затримали групу браконьєрів, чоловіки незаконно полювали давно, а потрапили в поле зору поліції, лише коли жінка-водій заявила про обстріляне авто. Коли ж правоохоронці прийшли з обшуком до одного з підозрюваних, знайшли у нього вдома сотні набоїв та цілий склад дичини.

Налякана жінка з журналістами спілкуватися не хоче. Одразу після інциденту вона викликала поліцію. Правохоронці встановили, у машину поцілили з вогнестрільної зброї. Тож підозрюваних почали шукати серед місцевих мисливців.

«Було проведено обшуки по місцю проживання фігурантів, на одному було виявлено незареєстровану зброю, а коли ми відвідали інше помешкання, ми були здивовані та шоковані тим, що там побачили», — розповідає начальник Сторожинецького відділу поліції Іон Шалар.

Сотні набоїв до гладкоствольної та нарізної зброї. Ними були заповнені ледь не всі ящики меблів. Власник помешкання вправлявся у стрільбі просто у себе в дворі, облаштував собі тир просто неба. Знайшли у нього також шкури косуль і кабанів,  опудала хижих птахів, а  морозильна камера була забита м'ясом дичини. 

Від помешкання, звідки підозрюваний ходив на полювання до румунського кордону, немає й тисячі метрів. Правоохоронці кажуть, браконьєр не тільки нищив звірів, а й наражав на небезпеку життя українських та румунских прикордонників. Адже дальність польоту його мисливської рушниці до трьох кілометрів

В машину жінки браконьєр поцілив, вочевидь, випадково. Але тепер він та двоє спільників відповідатимуть не лише за хуліганство, а  й за браконьєрство та незаконне  поводження зі зброєю. Їм загрожує до трьох років обмеження волі. Утім, поки поліція нікого не затримала. До закінчення усіх експертиз.

Новини по темі:  На Донеччині закликали бойкотувати магазин, в якому підлітків образили за спілкування українською мовою