Главная / Україна / Депутатам – ковбасу, сліпим – печиво: відео святкового застілля в Коростені сколихнуло інтернет

Депутатам – ковбасу, сліпим – печиво: відео святкового застілля в Коростені сколихнуло інтернет

Депутатам – ковбасу, сліпим – печиво: відео святкового застілля в Коростені сколихнуло інтернет

Юзери обурені несправедливим, на їхню думку, наповненням столів.

У соцмережах активно обговорюють так званий «святковий обід» в коростенському товаристві сліпих. Відео відзначення дня людей з інвалідністю виклали в інтернет місцеві активісти, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На столах людей із вадами зору опинилися лише булочки та печиво, а от перед запрошеними чиновниками виставили розмаїття закусок – ікру, виноград, курку, ковбасу, буженину та солодощі. Сліпі цього не бачили, але запахи добре чули, а запрошені посадовці виправдовуються, що були гостями, тож їм не личило гребувати запропонованим пригощанням. «Мене зустрічали перед входом, взяли під руку і, як гостя, взяли і  посадили у це місце. Був певний організаційний комітет, який забезпечував, кому ковбаса, а кому печиво», — твердить тепер начальник управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради Ігор Єсін. «Я не голодна людина, я не йшов на захід їсти або пити. В мене дуже гарна дружина, яка дуже мені смачно готує», — додав він.

ВідеоУ Коростені на святковому столі людей з інвалідністю пригощали булочками, а чиновників – ікрою та ковбасами

Зник апетит і в народного депутата Володимира Арешонкова, який також каже, що нічого не їв. «Я відчуваю дискомфорт перед людьми, які були за тими столами … Але трапилось те, що трапилось», — пояснив він. Керівник Коростенської організації товариства сліпих і організатор свята виправдовується, що були б гроші – всі столи були б однаково багатими. Степан Жидких запевняє, що у співробітників був скромний перекус, бо їм видали по 100 гривень премії, а чиновників він узагалі годував за свої гроші і витратив на це півтори тисячі гривень. «Я і жінці розказав, після того, як це сталося, бо вона і не знала нічого, бо це з моєї заначки було», — пояснив він. І додає, що норми гостинності зобов’язують найперше нагодувати запрошених, а господарі не лишилися ображеними, бо їм подарували на свято обігрівач і комп’ютер.

Новини по темі:  У Миколаєві затримали чоловіка "під кайфом" із вибухівкою

Директор будинку культури УТОС Світлана Ніконенко каже, що наїдки зі столу VIP-гостей пізніше таки роздали своїм. «Люди їли ті бутерброди і пили ту горілку, котра лишилася. Це сто відсотків, я за це відповідаю», — заявила вона.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова