Домой / Україна / Окупанти використали громадянина Туреччини як провокатора для затримання кримських татар – Чубаров

Окупанти використали громадянина Туреччини як провокатора для затримання кримських татар – Чубаров

Окупанти використали громадянина Туреччини як провокатора для затримання кримських татар – Чубаров

Всіх затриманих утримують у "центрі з протидії екстремізму".

Для здійснення сьогоднішніх затримань у Криму російські спецслужби використали провокатора, аби потім звинуватити затриманих у вимаганнях. Про це у своєму Facebook написав глава Меджлісу Рефат Чубаров.

«Роль провокатора, явного або вимушеного, відведена громадянинові Туреччини Юсуфу Айтану, який втерся в довіру до сім'ї Веджіє Абла Кашка», — написав Чубаров.

Як відомо, Веджіє Кашка під час обшуків стало зле, ветеран кримськотатарського національного руху  померла у кареті швидкої допомоги.

Всі затримані перебувають нині у будівлі так званого «центру з протидії екстремізму». Про це в ефірі ТСН повідомив кореспондент «Радіо Свобода» Антон Наумлюк.

«Там також перебувають родичі та адвокати, які вже зайшли до будівлі для надання юридичної допомоги. Достеменно відомо про п'ятьох затриманих, в тому числі ті, кого затримали разом з Веджіє Кашка. У всіх затриманих відбулись обшуки, деякі обшуки тривають й досі. Відомо, що під час одного з обшуків були вилучені комп'ютери та електронні носії. Щодо інших обшуків – техніку не вилучали», — повідомив кореспондент.

Новини по темі:  Виступ HARDKISS та приїзд Порошенка: Вінниця святкує день міста