Домой / Україна / Жінка, яка розбила голову АТОвцю в театрі, знову втекла від правоохоронців перед самим судом

Жінка, яка розбила голову АТОвцю в театрі, знову втекла від правоохоронців перед самим судом

Жінка, яка розбила голову АТОвцю в театрі, знову втекла від правоохоронців перед самим судом

Це вже третя спроба нападниці втекти від правосуддя.

Марина Меншикова не з’явилася до слідчого і її місцеперебування наразі невідоме. Рік тому в театрі в Дніпрі вона молотком розбила голову АТОвцю. Це вже третя спроба жінки втекти від правосуддя.

Одразу після інциденту тогоріч у жовтні з побиттям АТОвця проти неї відкрили кримінальне провадження, але запобіжний захід не обрали – і Меншикова втекла. Тоді прихильницю “русского мира” оголосили в розшук і затримали під час спроби перетину кордону. А щоб вона знову не зникла, суд посадив її під домашній арешт. Вочевидь, це не зупинило порушницю. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Минулої осені жінка просто перед виставою в холі опери почала ображати бійця полку «Дніпро-1» Костянтина Кравченка, одягненого у форму, і його дружину. Марина Меншикова кричала про “руський мір” і нецензурно називала АТОвців. Під час антракту вона накинулася на дружину Кравченка, смикала її за волосся, порвала сумку й зірвала прикраси. Чоловік втрутився, за що одразу отримав молотком по голові. Рану зашивали лікарі. Під час обшуку в нападниці також виявили захований кухонний ніж.

Раніше з’ясувалося, що Меншикова відома як завсідниця сепаратистських акцій у Дніпрі. За завдання тілесних ушкоджень їй загрожував штраф або виправні роботи на строк до одного року.

Новини по темі:  Мати Зайцевої одразу "продала" квартиру у Харкові і виплачує таємно по 50 тис. грн постраждалим у ДТП