Домой / Україна / Журналісти українських ЗМІ заспівали, щоб зібрати кошти для дитячого кардіоцентру

Журналісти українських ЗМІ заспівали, щоб зібрати кошти для дитячого кардіоцентру

Журналісти українських ЗМІ заспівали, щоб зібрати кошти для дитячого кардіоцентру

Завдяки таким благодійним акціям дітям проводять операції цілком безкоштовно

Журналісти на великій сцені. У Національній опереті відбувся вже другий  журналістський благочинний концерт. Телевізійники співали, щоб привернути увагу та зібрати кошти для дитячого кардіоцентру. Це унікальний медичний заклад, де операції на серці роблять навіть новонародженим немовлятам. Торік завдяки проданим квиткам та допомозі спонсорів удалося зібрати півтора мільйона гривень.

Керівник дитячого кардіоцентру символічно ставить поштовий штемпель не фірмовій марці «Укрпошти». Її випустили спеціально до другого журналістського благочинного концерту.

Ілля Ємець першим на пострадянському просторі почав оперувати крихітних немовлят. Нині врятовано понад десять тисяч маленьких пацієнтів. Українських дітей тут лікують безкоштовно.

10-річний Максим Гриб — пацієнт центру. І цьогоріч вирішив теж взяти участь у благодійному концерті. У нього вада серця і операцію у дитячому кардіоцентрі йому робитимуть, коли трохи підросте. 

ВідеоУ Національній опереті відбувся другий журналістський благочинний концерт

Минулого року на такому концерті зібрали півтора мільйона гривень і на ці гроші придбали рентгентрубку для апарату судинної діагностики. Зараз кошти ще не рахували, але головний лікар уже задоволений.

Глядачі аплодують професійним артистам та початківцям стоячи. А організатори вже запрошують на третій журналістський благодійний концерт, що відбудеться за рік.  

 

Новини по темі:  Під Києвом злетів у кювет і перекинувся автобус, 13 людей отримали травми