Домой / Україна / В Інтернет виклали зразки тестів із іноземних мов на ЗНО

В Інтернет виклали зразки тестів із іноземних мов на ЗНО

В Інтернет виклали зразки тестів із іноземних мов на ЗНО

Наступного року до сертифікаційних робіт додадуть аудіювання.

Для майбутніх абітурієнтів, які складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання, у Мережі розмістили демонстраційні варіанти зошитів з англійської, французької, німецької, іспанської мов, примірники бланків для перенесення відповідей, а також зразки аудіотекстів до частини «Аудіювання».

В Українському центрі оцінювання якості освіти зазначили, що «до демонстраційних варіантів уміщені завдання, що за типами та кількістю аналогічні тим, що використовуватимуться під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов».

Нагадаємо, раніше оприлюднили критерії оцінювання та програми ЗНО.

Реєстрація на ЗНО-2018 розпочнеться 6 лютого і триватиме до 19 березня.

Тестування відбуватиметься за таким графіком: 22 травня — математика, 24 травня — українська мова та література, 29 травня — іспанська, німецька та французька мови, 1 червня — англійська мова, 4 червня — біологія, 6 червня — історія України, 8 червня — географія, 11 червня — фізика, 13 червня — хімія.

Для вступу до вищих навчальних закладів зараховуватимуть результати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років. З англійської, іспанської, німецької та французької мов прийматимуть результати лише 2018-го, бо змінили формат сертифікаційної роботи.

Кожен учасник ЗНО має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати ЗНО з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1–12 балів. Першим обов’язковим предметом є українська мова і література (частина з української мови). Другим – за вибором випускника: математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого переліку.

Раніше у Міносвіти розповіли про нові правила прийому до ВНЗ.

Новини по темі:  Новообраний голова Конституційного суду відмовився від держохорони та автомобілю з маячками