Главная / Україна / Двом посадовцям Волинської ОДА вручили підозри у розкраданні 7 млн грн на АТО

Двом посадовцям Волинської ОДА вручили підозри у розкраданні 7 млн грн на АТО

Двом посадовцям Волинської ОДА вручили підозри у розкраданні 7 млн грн на АТО

До злочину також може бути причетний колишній керівник сектору М.

Двоє посадовців Волинської обласної державної адміністрації отримали підозри у розкраданні грошей під час будівництва другої лінії оборони у зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

ВідеоПравоохоронці затримали сімох підозрюваних у розкраданні грошей з проекту "Стіна"

За його словами, правоохоронці оголосили підозру начальнику управління капітального будівництва та начальнику управління технічного нагляду Волинської ОДА. Вони були замовниками та контролювали хід будівництва інженерних фортифікаційних споруд на території Володарського району Донецької області. 

«Експертиза встановила, що ці особи, а також колишній керівник сектору М, зловживаючи на користь комерційних структур, збудували окремі споруди десяти ВОПів, які за своїми властивостями не придатні для використання у бойовій обстановці та становлять небезпеку для життя та здоров’я військовослужбовців», — зазначив Луценко на своїй сторінці Facebook.

За словами голови ГПУ, чиновники нанесли державі збитків на суму 6 977 090 грн. 

Наразі тривають обшуки. До суду планується направити клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Після відвідування зони АТО в кінці вересня я визначив пріоритетом для військової прокуратури сил АТО покарання винних з…

Опубліковано Юрієм Луценком 17 листопад 2017 р.

Новини по темі:  Кашель і нежить без температури. Українців атакує новий вірус