Главная / Україна / На Житомирщині підполковник міліції жорстоко катував брата через спадок

На Житомирщині підполковник міліції жорстоко катував брата через спадок

На Житомирщині підполковник міліції жорстоко катував брата через спадок

Чоловік хотів, аби родич відмовився від претензій на хату.

На Житомирщині двоюрідний брат разом зі своїм сином та кумом протягом п’яти годин катував родича, щоби змусити його відмовитися від спадщини. 36-річний потерпілий стверджує, що йому погрожували вбивством і змусили копати собі яму в лісі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Після катувань Руслан Самійлик опинився в реанімації. За його словами, жорстокому побиттю передувала зустріч із братом, на якій потерпілий спитав, коли родич дасть ключі від будинку, котрий належить їм за правом спадку. «Сказали, що я викопаю зараз яму собі і вони мене поховають. Потім одягли мене на цей лом і повісили над якоюсь ямою. Вимагав, щоб я відмовився від спадщини» — каже побитий чоловік. Знущатися над ними припинили тільки після обіцянки відмовитися від спадку та нікому не розповідати про побиття.

ВідеоНа Житомирщині брат катував свого родича, аби той відмовився від спадщини

Медики Коростишівської ЦРЛ характеризують стан Руслана, як важкий. «Політравма, множинні забої тіла, рвані рани голови, забій живота, переломи кистей» — розповіла лікар-хірург Оксана Пендура. Кривдником Самійлика є підполковник міліції і колишній заступник начальника райвідділку. Вдома його немає, а сусіди кажуть, що ця родина не живе мирно і ласа на майно. Матір підполковника, яке  також претендує на спадщину, від коментарів відмовилася в телефонній розмові. «Я хвора, мені болить серце, мене це не стосується» — пояснила жінка. Телефоном журналісти видзвонили і головного фігуранта справи, який переконує, що брата не бив, а навпаки – врятував. «У себе в подвір’ї його знайшов. Ви уявіть собі ситуацію: якщо я його побив, я викликав «швидку», поставив поліцію до відома, доправив у лікарню» — каже Олександр Мордалевич.

Новини по темі:  "Щоб ці вбивці своєю кров'ю захлинулись". Донька вбитої Ноздровської вказала на підозрюваних

Проте ці слова спростовують свідки, котрі бачили самий початок конфлікту. «Вони в мене в магазині тут за барки подьоргалися, і я попросила вийти з магазину, бо в мене були люди.  Вони вийшли і все» — розповіла продавчиня. Поліція переконує, що свідчень і доказів достатньо, аби оголосити колишньому колезі і його родичам підозру. «На даний час особи, на яких вказав потерпілий під час допиту, встановлені. Вони від пояснень відмовляються» — пояснив заступник начальника Коростишівського райвідділку поліції Віталій Поліщук.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова