Главная / Україна / «Вчителька року — 2016», яку нагородив Порошенко, подалася до Лондона працювати доглядальницею

«Вчителька року — 2016», яку нагородив Порошенко, подалася до Лондона працювати доглядальницею

"Вчителька року - 2016", яку нагородив Порошенко, подалася до Лондона працювати доглядальницею

Жінка попросила не спекулювати її рішенням.

Заслужена вчителька України 2016 року Віолетта Македон виїхала з країни на заробітки до Великої Британії, повідомило видання Прозахід.

Зазначається, що викладачка англійської мови, яка 2016 року стала Вчителем року і отримала нагороду «Заслужений вчитель України», поїхала до Лондона, бо «бачить там великі перспективи для своєї реалізації».

Наразі, вона працює там доглядальницею у сім’ї англійця й українки. В її обов’язки входить нагляд за літнім чоловіком, прогулянки з ним, відвідування музеїв тощо.

Сама Македон зазначила, що хоча рішення поїхати з України і було виваженим, вона все одно сумує за домівкою та своїми учнями.

«Тут залишилися жити мої друзі, колеги, багато учнів. Тут, власне, почалося професійне сходження тощо. Я дякую школі, яка сприяла мені досягти вершин у професійній сфері. Адже особливо життєво вдалим виявився минулий рік,» – сказала вона.

Та водночас попросила на своїй сторінці у Facebook не спекулювати її рішенням.

«Величезне прохання до вас не спекулювати моїм рішенням працювати за кордоном заради досягнення, вам одним зрозумілих, цілей. Умови праці в школі неабияк сприяли моєму становленню як вчителя, так і особистості! Перспективи розвитку, як бачите, теж є. Я тому — живий приклад. В певних виданнях є цілі абзаци, котрі вигадані вами. Абсолютно і категорично спростовую слова про нестерпні умови праці, життя та перспективи розвитку! Досить додумовувань!,» – йдеться у повідомленні.

Шановні журналісти! Величезне прохання до Вас не спекулювати моїм рішенням працювати за кордоном заради досягнення, вам…

Опубликовано Violetta Makedon 16 ноября 2017 г.

Нагадаємо, раніше вчителька з Кропивницького Ганна Дудич вийшла у фінал всесвітнього конкурсу Global Teacher Prize, потрапивши до топ-50 педагогів світу. 

Новини по темі:  На трасі Київ-Чоп начальник управління охорони здоров’я Львівської міськради потрапив у ДТП

ВідеоПетро Порошенко вручив нагороди переможцям конкурсу "Вчитель року 2016"