Домой / Україна / Порошенко у Маріуполі: держнагородами за мужність відзначив майже 400 морпіхів

Порошенко у Маріуполі: держнагородами за мужність відзначив майже 400 морпіхів

Порошенко у Маріуполі: держнагородами за мужність відзначив майже 400 морпіхів

26 з них – посмертно.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що за час проведення  АТО за мужність та героїзм державними нагородами відзначено 372 морських піхотинці, 26 з них – посмертно.

Про це він заявив 16 листопада під час зустрічі з особовим складом бригади морської піхоти, спецназівцями та прикордонниками в Маріуполі, передає УНІАН.

Президент нагадав про свою поїздку на полігон «Широкий лан» влітку 2015 року, коли ставив бойові завдання щойно сформованим підрозділам.

«Пам`ятаю суворі обличчя чоловіків, сповнені рішучості та відваги», – зазначив Порошенко.

За словами глави держави, яскраві перемоги і подвиги воїнів, здійснені в боях з російськими терористичними військами, золотими літерами закарбовані в історію Військово-морських сил України.

«Схиляємо голови перед нашими бойовими побратимами усіх видів та родів військ, які під час проведення антитерористичної операції віддали своє життя за Вітчизну», – сказав він.

Нагадаємо, щороку 16 листопада в Україні відзначається День морської піхоти — професійне свято військовослужбовців морської піхоти військово-морських сил збройних сил України.

Раніше президент України під час поїздки в Авдіївку нагородив 31 військовослужбовця Збройних сил України. Сім бійців були відзначені орденом Богдана Хмельницького III ступеня, 12 військовослужбовців – орденом “За мужність” III ступеня, ще 12 військових отримали медаль “За військову службу Україні”.

Новини по темі:  У Миколаєві 87-річний пенсіонер посадив 20 тисяч дерев