Главная / Україна / Рада зобов’язала силовиків фіксувати всі обшуки на відео

Рада зобов’язала силовиків фіксувати всі обшуки на відео

Рада зобов’язала силовиків фіксувати всі обшуки на відео

Майже 250 обшуків бізнесу проводяться в Україні щодня.

Верховна Рада прийняла закон, що зобов'язує правоохоронні органи вести відеофіксацію обшуків, проведених у представників різних бізнес-структур, пише УНІАН.

Зазначається, що за законопроект Про внесення зміни до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами при провадженні досудового розслідування (№7275) проголосували 312 народних депутатів.

За словами голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрія Кожем'якіна, віднині відеофіксація стане невід'ємною частиною проведення обшуків.

Своєю чергою глава Мін'юсту Павло Петренко оприлюднив їх статистику.

«У той час, як ми приймаємо цей закон, в країні відбуваються 15 обшуків. Щодня проходить 250 обшуків бізнесу, а в нинішньому році ця цифра сягає вже 100 тисяч», — зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні, 16 листопада, повідомлялося, що правоохоронці завітали з обшуками до пов’язаних із «Укрзалізницею» компаній, розслідуючи справу про зловживання та корупцію. Міністр інфраструктури  Володимир Омелян зазначив, що поліція проводить близько 50 обшуків в шести регіонах України.

ВідеоУ Криму спецсжуби окупанта влаштували обшуки у кримських татар та вкрали гроші

Новини по темі:  МОН хоче випускати електронні підручники з мультимедійними додатками