Домой / Україна / У Дніпрі за допомогу в затриманні ліфтових злодіїв чоловіку подарували 7 тисяч гривень

У Дніпрі за допомогу в затриманні ліфтових злодіїв чоловіку подарували 7 тисяч гривень

У Дніпрі за допомогу в затриманні ліфтових злодіїв чоловіку подарували 7 тисяч гривень

Таку нагороду напередодні пообіцяв заступник мера міста

Сім тисяч гривень за небайдужість. У Дніпрі пильний чоловік отримав винагороду, бо допоміг затримати крадіїв ліфтового обладнання.

Євген Генералов побачив підозрілих людей, що несли двері підйомника, почав переслідувати невідомих та викликав патрульних. Поліцейські з'ясували: чоловіки поцупили двері, які комунальники саме замінювали в одному з під'їздів.

Вже за кілька годин небайдужий чоловік отримав сім тисяч гривень на банківську картку. Зізнається, приголомшений, адже про винагороду не знав. Виплату коштів з власної кишені за упійманих ліфтових злодіїв напередодні пообіцяв заступник мера міста.

«Я зробив свій громадянський обов'язок, просто викликав патрульних і за це ще й отримав гроші! Звичайно, дуже приємно. Будемо продовжувати стежити. Я тепер цих кадрів буду переслідувати все життя», – каже Євген.

Лише цього року в Дніпрі розікрали обладнання із сотні ліфтів.

«Якщо вирізається підвісний кабель, в найкращому випадку зловмисник здасть його за 500-600 гривень. А в результаті їхніх дій кожному ліфту завдається шкода в районі 30 тисяч гривень. Якщо виходить станція управління, то ремонт підходить до ста тисяч гривень», – пояснює заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

ВідеоУ Дніпрі чоловік отримав винагороду за допомогу у затриманні крадіїв ліфту

Новини по темі:  "Дитина наче випарувалась". У Золотоноші шукають студента ветеринарного коледжу