Домой / Україна / На Львівщині селянка наскаржилася на сусіда-педофіла, бо той показав свій статевий орган її дітям

На Львівщині селянка наскаржилася на сусіда-педофіла, бо той показав свій статевий орган її дітям

На Львівщині селянка наскаржилася на сусіда-педофіла, бо той показав свій статевий орган її дітям

Жінка боїться, що раніше судимий чоловік повернеться до свого і розбестить когось із її доньок.

На Львівщині багатодітна мама звинувачує свого літнього сусіда в ексгібіціонізмі. Хвилюватися її змушує також той факт, що чоловік уже має судимість за розбещення неповнолітніх, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Марія Ракус твердить, що чоловік втрачає контроль над собою, коли вип’є, і починає демонструвати свої геніталії її дівчаткам. 13-річна донька зняла один із таких випадків на відео, однак ніякої реакції від правоохоронців не помітила. “Перший раз, коли він пробував моїй дитині залізти в трусики, я написала заяву – відмовили. Сказали, що немає доказів. Другий раз я сказала дитині: зніми на відео. Я звернулася, показала то відео – його через три дні відпустили і ніякої реакції”, – твердить жінка.

ВідеоНа Львівщині багатодітна мама звинувачує свого літнього сусіда в ексгібіціонізмі

Вона з дітьми живе у гуртожитку колишнього колгоспу, де з сусідом спільне подвір’я. “Ми зробили стіну, перегородку, щоб він не міг ходити”, – каже вона. Марія хвилюється, що чоловік, який відсидів кілька років за розбещення власної онуки, може скривдити і її доньок. Однак Олексій Давидов присягається, що нічого поганого не робить, а поведінку на відео пояснює просто: напився і взагалі нічого не пам’ятає. Сусідку ж винуватить у наклепі та підозрює, що та хоче відібрати його житло на користь своєї родини.

У конфлікт односельці або взагалі воліють не втручатися, або підтримують чоловіка – мовляв, жінка обмовляє його, бо поклала око на його майно. Олексія ж люблять за те, що він допомагає випасати корів, і готові захищати його ледве не з кулаками – так, що жінок доводиться розбороняти дільничному. Поліцейський Ігор Сотник твердить, що доказів провини Давидова немає, чоловік перебуває на обліку і під наглядом правоохоронців. У сільські раді теж акцентують, що скарг на Олексія від інших людей не надходило. “Скоріше, його там можуть образити, ніж він когось. Можливо, що він в стані алкогольного сп’яніння десь там не добігає і справляє свої потреби попід гуртожитком”, – каже сільський голова села Куровичі Володимир Чорнопис.

Новини по темі:  Євросоюз передав українським копам 30 джипів із Косово

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька