Главная / Україна / Нашестя хробаків. На Одещині людям у квартири подають воду з купою живності

Нашестя хробаків. На Одещині людям у квартири подають воду з купою живності

Нашестя хробаків. На Одещині людям у квартири подають воду з купою живності

Місцеві розповідають, що коли хробаки полізли з водогону минулого разу, у "Водоканалі" просто порадили "відстоювати воду".

Мешканці міста Арциз в Одеській області скаржаться на брудну воду з кранів, у якій виявили купу хробаків.

Місцеві розповіли ТСН.ua, що у місті вже кілька років є проблема з появою живності у воді. Проте зараз ситуація погіршилася. І найбільш помітною вона стає після циклів припинення і поновлення подачі води.

«У нашому будинку вже більше року ось така проблема після того, як відключають і потім включають воду, — із живністю», — написала Альона Зубак, яка проживає на вулиці Преображенській.

Вона виклала у Facebook відео хробаків, які разом із водою заповнили її ванну. Інцидент стався наприкінці жовтня.

ВідеоМешканцям Арциза постачають воду з хробаками

Також Зубак додала, що влітку у воді виявляли і пуголовок.

Нашестя хробаків. На Одещині людям у квартири подають воду з купою живності

«Вже і зуби страшно чистити з цією водою… Пити купуємо, скоро і з баночками будемо бігати вмиватися і чистити зуби», — нарікає місцева жителька Галина Гавриленко.

Інша місцева жителька Катерина Коваль також виклала фото з хробаками, яке зробила влітку.

Нашестя хробаків. На Одещині людям у квартири подають воду з купою живності

Як повідомляють місцеві ЗМІ, люди неодноразово скаржилися на воду і комунальникам, і міській владі.

«Однак, коли хробаки полізли з водогону минулого разу, у «Водоканалі» просто порадили «відстоювати воду». Місцеві депутати теж особливо допомогти не можуть», — йдеться у публікації місцевого видання Oblvesti.

«Близько року тому в мікрорайоні було зібрання депутатів. Ми з сусідами принесли банки з хробаками. Всі подивилися, дуже сильно здивувалися, але жодних заходів не вжили», — поділилася Зубак.

У коментарях під опублікованим у соцмережі відео з хробаками активізувалися й місцеві депутати. За словами депутата Світлани Баутіної, на 2017 рік міськрада виділила КП «Водоканал» 4 млн грн на ремонт труб. І дехто з коментаторів повідомляє, що там, де труби замінили, вода стала набагато чистішою.

Новини по темі:  Комунальники звітують, що впоралися з наслідками негоди. Однак в Києві височіють брудні снігові гори

Міський голова Володимир Міхов, активний користувач Facebook, на проблему з водою відреагував також у соцмережі. Зокрема, він пояснив, що ситуацію могли би вирішити «тупикові скидання води», для того, щоб періодично скидати сміття, що накопичилося в трубах. Проте ця система чомусь не працює, зауважив Міхов.

Він також додав, що проконсультувався з цього питання з київськими спеціалістами.

«Подивившись аналізи лабораторних досліджень нашої води, вони сказали, що вода у нас хороша, тільки потрібно замінити водопровідні труби, які були закладені ще у 60 роках минулого століття, на нові пластикові. А також в першу чергу необхідно капітально відремонтувати резервуари чистої води», — повідомив міський голова.

Мер Володимир Міхов запевнив, що проблему вже вирішують. Принаймні, Кабмін вже виділив 1,15 млн грн на капітальний ремонт першого резервуара чистої води, і наразі розробляється проектно-кошторисна документація.

«Також є надія, що з держбюджету нам виділять таку ж суму на капітальний ремонт другого резервуара», — додав міський голова.

Поки ж чиновники розбираються з грошима, місцевим жителям доводиться користуватися водою з хробаками.

Зазначимо, що проблеми з водою з різних причин часто виникають по всій території України. Так, жителям цілого району на Дніпропетровщині влітку довелося митися брудною водою, яка смерділа.