Домой / Україна / Гройсман розповів, скільки ям «підлатали» на українських дорогах за дев`ять місяців

Гройсман розповів, скільки ям «підлатали» на українських дорогах за дев`ять місяців

Гройсман розповів, скільки ям "підлатали" на українських дорогах за дев`ять місяців

Ремонтники відновили біля восьми тисяч квадратних метрів дороги.

За 9 місяців поточного року в Україні ліквідовано 7,686 тис. квадратних метрів ям на автомобільних дорогах, повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Також за його словами, на 32,2% зросли обсяги пасажирських авіаперевезень і на 4,2% транзит вантажів через морські порти.

”За 9 місяців 2017 року ми вийшли на безпрецедентні обсяги ремонтів на дорогах, значно зріс обсяг авіаперевезень та транзит вантажів через порти”, — написав він.

А також зазначив, що все це дуже важливо, аби країна змогла інтегруватися у глобальну систему переміщення вантажів. Бо цей процес потребує не лише відповідальних рішень та синхронізації з іншими країнами, а й постійної роботи всередині країни.

Україна активно інтегрується у глобальну систему переміщення вантажів. Процес потребує відповідальних рішень та синхроні…

Опубликовано Volodymyr Groysman 28 октября 2017 г.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що «Укравтодор» ремонтуватиме дороги разом із китайською компанією. Документи були підписані в рамках проекту «Другий проект покращення автомобільних доріг та безпеки руху» між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

ВідеоНа ремонт доріг цього року Міністерство інфраструктури виділило 35 мільярдів гривень

Новини по темі:  "Фестиваль короткометражок "Де кіно" визначив цьогорічних переможців