Главная / Україна / КОРД і «Дозор» пройшли особливі навчання від американських інструкторів

КОРД і «Дозор» пройшли особливі навчання від американських інструкторів

КОРД і "Дозор" пройшли особливі навчання від американських інструкторів

Гучні спецоперації без цих хлопців не обійдуться.

У цілковитій темряві і за лічені хвилини. Особливі навчання пройшли два українських підрозділи — поліційний і прикордонний. Учили їх інструктори зі США, йдеться в ТСН.16.45.

Ефект несподіванки. За лічені хвилини вони потрапляють у замуроване приміщення, ліквідовують терористів і звільняють заручників.

На навчаннях усе прораховано до дрібниць. Українці показують найкраще, чого навчилися. Упродовж місяця, кажуть, той чи інший елемент відпрацьовували по 50 разів. Щоби в реальній спецоперації не підвести.

Тут далеко не новачки своєї справи. Спецпідрозділи КОРД і ДОЗОР. Більшість мають досвід спецоперацій як в АТО, так і на мирній частині України. Це і боротьба з контрабандою, і ліквідація терористів. І цим двом підрозділам часто доводиться взаємодіяти. Акцент нинішнього курсу саме на нічний час. Коли покладатися по суті треба на прилад нічного бачення і власний досвід.

«Хлопці, з якими ми працювали цей місяць  дуже професійні. У них великий потенціал і досвід. Ми лише допомагали все це об’єднати в єдине і направляти правильно проти різних загроз», — кажуть інструктори.

ВідеоІнструктори зі США навчали українські підрозділи проводити спецоперації в цілковитій темряві

Інструктор зі США Кіт Сайк разом із колегами вже втретє в Україні. Звертає увагу на бажання наших хлопців бути найкращими. Не бояться ставити запитання і бруднити руки в багнюці. Міністр внутрішніх справ говорить про постійне вдосконалення українських підрозділів. Це дає результат на практиці. Це піднімає довіру суспільства.

Отримані сьогодні сертифікати про успішне проходження курсів, дають змогу хлопцям учити й інших колег, така собі ланцюгова схема з удосконалення. КОРД І ДОЗОР уже на службі. І будь-яка гучна спецоперація без цих хлопців точно не обійдеться.

Новини по темі:  Золото ціною в 15 років: українка привезла найдорожчу нагороду в кар’єрі та віддала її своїй дитині