Домой / Україна / «Винуватиця ДТП у Харкові неодноразово порушувала ПДР»: нардеп опублікував список порушень Зайцевої

«Винуватиця ДТП у Харкові неодноразово порушувала ПДР»: нардеп опублікував список порушень Зайцевої

"Винуватиця ДТП у Харкові неодноразово порушувала ПДР": нардеп опублікував список порушень Зайцевої

Досі дівчині вдавалося відкуповуватися штрафами за нехтування правилами ПДР.

Олена Зайцева, яка стала винуватицею страшної нічної ДТП у Харкові, де загинули п’ятеро людей, неодноразово порушувала Правила дорожнього руху.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook нардеп Борислав Береза, оприлюднивши витяг з облікових баз даних.

«Щойно я переглянув відео ДТП в Харкові зі смертельними наслідками. Там немає різночитань у тому, хто винуватець ДТП. Але у цій трагедії є передісторія. Винуватиця ДТП неодноразово порушувала ПДР і завжди відкуповувалася невеликим штрафом. До чого це призвело ми все бачимо. Це страшно. Ідеш по вулиці і раптом якась мерзота просто стирає твоє існування», — написав він.

Кривава аварія у Харкові. Що відомо про винуватицю кривавої аварії у Харкові Олену Зайцеву

"Винуватиця ДТП у Харкові неодноразово порушувала ПДР": нардеп опублікував список порушень Зайцевої

"Винуватиця ДТП у Харкові неодноразово порушувала ПДР": нардеп опублікував список порушень Зайцевої

"Винуватиця ДТП у Харкові неодноразово порушувала ПДР": нардеп опублікував список порушень Зайцевої

"Винуватиця ДТП у Харкові неодноразово порушувала ПДР": нардеп опублікував список порушень Зайцевої

Також нардеп розповів, що разом із колегою Леонідом Ємцем вирішили написати законопроект щодо істотного посилення покарання за порушення ПДР.

«Найближчим часом ми подамо його у ВР», — пообіцяв він.

Береза оприлюднив список порушень 20-річної Олени Зайцевої з облікових баз даних, згідно з яким 2016 року вона притягалась до адміністративної відповідальності чотири рази:

  • 24.02.2016 за порушення правил зупинки на пішохідному переході була винесена постанова в справі про адміністративне правопорушення серії ПС2 №744443 за ч.1 ст.122 КУпАП із накладанням адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 255 грн;
  • 01.04.2016 за порушення вимог дорожнього знаку була винесена постанова в справі про адміністративне правопорушення серії ПС2 №881859 за ч.1 ст.122 КУпАП із накладанням адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 255 грн;
  • 26.06.2016 за порушення вимог дорожнього знаку була винесена постанова в справі про адміністративне правопорушення серії ПС2 №826456 за ч.1 ст.122 КУпАП із накладанням адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 255 грн;
  • 29.10.2016 за суттєву перешкоду в русі була винесена постанова про накладення адміністративного стягнення за справою про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі серії АР №113723 за ч.3 ст.122 КУпАП із накладанням адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 510 грн.
Новини по темі:  Теплий початок зими. Температура може виявитися рекордно високою за останні 130 років

До того ж від початку 2017 року Зайцева вже двічі притягалась до відповідальності за порушення ПДР, зокрема, востаннє дівчина повинна була сплатити штраф за порушення вимог дорожнього знаку 5.16 (показує кількість смуг на перехресті і дозволені напрямки руху кожною з них — прим.ред.).

«Постанова про накладення адміністративного стягнення за справою про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі серії ЕАА №137266 за ч.1 ст.122 КУпАП із накладанням адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 255 грн була винесена 03.08.2017», — уточнив Береза.

А 28 лютого нинішнього року за порушення вимог дорожнього знаку 3.2 (рух механічних транспортних засобів заборонено — прим.ред.) була винесена «постанова про накладення адміністративного стягнення за справою про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі серії АР №113723 за ч.1 ст.122 КУпАП із накладанням адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 255 грн».   

Только что я пересмотрел видео ДТП в Харькове со смертельным исходом. Там нет разночтений в том, кто виновник ДТП. Но у …

Опубликовано Borislav Bereza 19 октября 2017 г.

Зазначимо, раніше волонтери оприлюднили відео, на якому видно, як схожий Lexus RX 350 із тими самими номерними знаками, що збив групу пішоходів у Харкові, раніше їздив на червоне світло. Відео порушення правил дорожнього руху позашляховика було завантажено на Youtube у грудні 2016 року.

Нагадаємо, у центрі Харкова вчора, 18 жовтня, сталася жахлива аварія. Після зіткнення двох авто на перехресті одне з них вилетіло на узбіччя в натовп людей — п’ятеро осіб загинули на місці, ще шістьох доправили до лікарень із травмами.

Новини по темі:  На Донеччині викрили банду, яка викрадала людей заради наживи

У мережі вже з’явилося моторошне відео, як позашляховик зносить людей на тротуарі.