Домой / Україна / В Україні у семи містах люди вийшли на акції протесту проти сучасного рабства

В Україні у семи містах люди вийшли на акції протесту проти сучасного рабства

В Україні у семи містах люди вийшли на акції протесту проти сучасного рабства

Учасники заходів кажуть, що рабство досі існує.

В Україні відбулася всесвітня акція з нагоди європейського Дня боротьби з торгівлею людьми. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Цього року, вже вчетверте, до акції проти сучасного рабства долучилося сім українських міст. Учасники в темному одязі з жовтими пов’язками на обличчі і написами «Вільний або вільна» та іменами потерпілих пройшли центром свого міста.

«Люди не сприймають трішки існування рабства. Коли у людини забирають документи, немає засобів зв’язку із зовнішнім світом. Людина охороняється. І залишити приміщення людина не може. Вона може лише так працювати. Ось так виглядає сучасне рабство», – розповідає організатор Катерина Яковенко.

На акції повідомили сумну статистику: середній вік потерпілого від рабства в світі знизився. Тепер це 12 років.  Загалом за 26 років незалежності від торгівлі людьми постраждали близько 160 тисяч українців.

Раніше повідомлялося, що за перші півроку Нацполіція надала допомогу 156 потерпілим від злочинів щодо торгівлі людьми – цей показник удвічі більший за минулорічний. Найбільше серед потерпілих – жінок (119). Також потерпілими від дій зловмисників стали 37 чоловіків і 12 дітей. 

ВідеоУ Києві пройшла всесвітня акція з нагоди Дня боротьби з торгівлею людьми

 

Новини по темі:  Батько зниклого у Білорусі українця Гриба подав заяву про викрадення сина