13.10.2017 10 Views

Компанія Eastern Beverage Trading визнана лідером алкогольної галузі

Компанія Eastern Beverage Trading визнана лідером алкогольної галузі

Новини компаній

Національний Бізнес-рейтинг завершив загальнодержавний фінансово-економічний аналіз діяльності суб’єктів господарювання України.

За результатами аналізу, Компанія Eastern Beverage Trading, яка відома брендами Medoff, Arctica, Наша Марка, Природна Колекція, Коктебель, Longmixer, отримала відзнаку «Лідер галузі 2016» серед компаній оптової торгівлі алкогольними напоями.

Щороку, складається рейтинг ТОП-90 підприємств галузі. Компанії ранжують за фінансовими показниками, а саме: «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг». Eastern Beverage Trading визнана однією з найкращих компаній алкогольної галузі. За що і була відмічена в номінації «Золото рейтингу» та отримала почесне звання «Лідер галузі». Про це УНН повідомила генеральний директор Компанії Ольга Івушкіна.

За її словами, така зовнішня оцінка роботи Eastern Beverage Trading підтверджує беззаперечну репутацію Компанії як сильного та впевненого гравця українського ринку алкогольних напоїв.

«Ми пишаємось такими показниками, адже конкуренція на алкогольному ринку одна з найжорсткіших. Висока позиція в незалежному рейтингу та почесне звання «Лідер галузі» дозволяє Компанії ще раз підтвердити свою беззаперечну репутацію сильного та впевненого гравця ринку алкогольних напоїв», — зазначила О. Івушкіна.

Компанія Eastern Beverage Trading визнана лідером алкогольної галузі

Previous Луческу: Невихід Туреччини на чемпіонат світу - моя провина
Next МЗС України назвало відвертим цинізмом заяву президента Чехії щодо "продажу" Криму

You might also like

ДТП та безвідповідальність: противники легалізації авто з іноземними номерами назвали свої аргументи

Далеко не всі підтримують ідею легалізації автомобілів, завезених завдяки сірим схемам. Автомобілі на іноземних номерах зажили поганої слави через часті кримінальні історії, які пов’язані з такими «чужинцями». У суспільстві та

У Львові молоду дівчину знайшли мертвою у ванній

Наразі поліцейські встановлюють обставини події. В одній з квартир Львова у ванні з водою знайшли мертвою 25-річну дівчину. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області. Інформація про трагедію надійшла поліції у четвер,

Українці встановили новий для себе парашутний рекорд

Підкореним виявився такий різновид стрибків, як вінґсьют. В Україні парашутисти встановили перший офіційний рекорд у вінґсьюті. Цей різновид змагань має назву від англійського слова wingsuit, котре означає костюм із крилами,