Главная / Україна / Геращенко пояснила, чим допоможуть владі нові закони про реінтеграцію Донбасу

Геращенко пояснила, чим допоможуть владі нові закони про реінтеграцію Донбасу

Геращенко пояснила, чим допоможуть владі нові закони про реінтеграцію Донбасу

На думку Геращенко, це — шлях повернення Донбасу і возз'єднання.

Нові закони про реінтеграцію Донбасу посилять переговорні позиції України і дозволять зберегти санкційну політику наших партнерів щодо РФ.

Про це на своїй сторінці заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

«Важливо, що у законопроектах велика увага приділяється й гуманітарному аспекту, правам людини на окупованих територіях. Це — шлях повернення Донбасу і возз’єднання, а не відторгнення і колючого дроту, як пропонують деякі нові обличчя», – йдеться у повідомленні.

Крім цього, на думку Геращенко, визнання РФ країною-агресором посилить дипломатичну переговорну позицію України, а РФ і її представники не зможуть бути задіяні у миротворчій місії на Донбасі.

Отже, Президент України вніс законопроекти » Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету …

Опубліковано Iryna Gerashchenko 4 жовтня 2017 р.

Нагадаємо, політолог Суркова Олексій Чеснаков лякає Україну та Захід продовженням кривавої війни на Донбасі. За його словами, надання летального зброї Україні різко погіршить ситуацію з безпекою в зоні конфлікту. 

Як повідомлялося раніше, законопроект щодо реінтеграції Донбасу передбачає низку заходів із повернення окупованих територій України. Повна назва документа – законопроект №7163 «Проект Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях». Президент України, який виступив ініціатором законопроекту, позначив його як невідкладний.

ВідеоОкремі статті законопроекту про реінтеграцію Донбасу стали предметом гарячих суперечок

Новини по темі:  В Одесі сталася стрілянина між п'яними правоохоронцями - ЗМІ