Домой / Україна / Квартира в Ялті за $ 1 млн і агресивна поведінка. Екс-покоївка Мунтяна розповіла про нього правду

Квартира в Ялті за $ 1 млн і агресивна поведінка. Екс-покоївка Мунтяна розповіла про нього правду

Квартира в Ялті за $ 1 млн і агресивна поведінка. Екс-покоївка Мунтяна розповіла про нього правду

Жінка працювала на пастора довгі роки через "зцілення" сестри. 

Пастор секти «Відродження» Віктор Мунтян має елітні апартаменти в окупованій Ялті вартістю близько мільйона доларів, а він сам жорстоко поводиться зі своєю прислугою. Про це журналістам програми «Гроші» повідомила його колишня покоївка на ім’я Тетяна.

Майже 10 років тому родина жінки продала 3-кімнатну квартиру у Дніпрі. Зробити це їх переконали у секті Мунтяна. Половину грошей за нерухомість передали у «Відродження», а на решту купили однокімнатний будиночок у селі у 35 кілометрах від Дніпра. Тепер тут мешкають мати Тетяни, її сестра і двоє дітей.

«Я сюди дуже рідко приїжджаю. Тут завжди якась депресія. Одразу починаю згадувати про минуле. І я не люблю згадувати про минуле», — каже екс-покоївка Мунтяна.

У віці 14 років вона прийшла на службу «Відродження» у Дніпрі. З нею була її сестра, яка мала серйозні проблеми з серцем. Лікарі давали їй всього 4 місяці.

«І вона молилася Богу, стояла в кінці залу і просила у Бога, щоб він її зцілив. І реально сталося диво тоді, у нас всі документи є», — згадує жінка.

Після цього випадку вся родина Тетяни  почала віддано «служити» Мунтяну — прибирати  у храмах та квартирах пасторів. А на саму тоді ще дівчину-підлітка чекала особлива місія — прибирати вдома у  самого Мунтяна.

9 років дівчина намагалася віддячити за зцілення рідної людини, прибираючи за Мунтяном та його сестрою Аллою.  Але те, що вона бачила,  ніяк не клеїлося з тим, що показують у численних фільмах про «апостола». Тетяна каже, що помічниця пастора постійно ходила у синцях.

ВідеоПокоївка Мунтяна розкрила секрети головного сектанта країни

«Його помічниця Альона, це я знаю особисто — вона постійно ходить в синцях. Постійно замазує на обличчі, на руках», — каже жінка.

Новини по темі:  На Житомирщині двоє дітей загинули у пожежі, поки батьків не було вдома

Олена Клименко, ще одна помічниця пастора,  4 роки готувала виступи на сцені Мунтяна та команди, а також була його прислугою. Під час одного з виступів, згадує вона, молодша помічниця невчасно подала сектанту квіти.

«Схопив її за рук смикав і говорив: «Ти — сучка малолітня». Я зрозуміла, що він зараз її просто вдарить», — каже Клименко. Тоді вона і вирішила взяти всю провину на себе.

«Я стояла і говорила: пастир, я люблю тебе всім серцем, прости. На що він мені сказав: засунь своє серце в ж*пу», — розповіла екс-помічниця лідера «Відродження».

Останній рік служіння у сестри Мунтяна  був для покоївки Тетяни  особливо тяжким – її принижували і постійно казали, що вона – невдаха.

«Говорили, що я звільняю бісів. Що я проклята», — каже Тетяна.

Через стрес вона навіть хотіла накласти на себе руки, адже захистити дівчину не було кому.

«У мене немає тата, який може мене захистити. У мене немає ні братів, ні чоловіка. У мене немає нічого. Реально було настільки важко всередині. І я думала, навіщо мені далі жити. Якщо я скою суїцид, я не потраплю до раю»,  — розмірковувала екс-покоївка Мунтяна.

Бачила жінка і розкоші, в яких живе пастор «Відродження». Разом з ним та його сестрою вона їздила в апартаменти на набережній Ялти.

«В Ялті у нього є апартаменти в «Опера-прима». Це одна  з елітних новобудов просто на набережній Ялти. Ціна в Інтернеті почнеться одразу від 600 тисяч доларів. Сам Мунтян говорив, що його апартаменти коштують близько мільйона», — каже Тетяна.

Нагадаємо, раніше журналісти розкрили схему заробітків пастора Володимира Мунтяна. Під час чотирьох тижнів «навчання  у «Біблейському коледжі Гора Мойсея» — заході у столичному Палаці Спорта, організованому церквою «Відродження», головний сектант міг отримати до 20 мільйонів гривень. 

Новини по темі:  Підпал мерії Мелітополя може бути відголоском подій 9 травня