Главная / Україна / Директора табору «Вікторія» взяли під варту без можливості застави

Директора табору «Вікторія» взяли під варту без можливості застави

Директора табору "Вікторія" взяли під варту без можливості застави

Петрос Саркісян запевняє, що його провини у трагедії немає.

Директора оздоровчого табору «Вікторія» Петроса Саркісяна взяли під варту на два місяці без можливості внесення застави, йдеться у ТСН.16:45.

Експертиза триває, але фахівці вже чітко вказують про порушення усіх заходів протипожежної безпеки. Невиконання їх якраз закидають керівнику оздоровчого табору.

Прокуратура стверджує, що він не виконав припис пожежної інспекції та не підключив сигналізацію, не обладнав належним чином пожежні водойми та гідранти, а ще не обробив дерев’яні будиночки вогнетривкою рідиною. Директор виправдовується – каже, це мав робити не він.

«Ми гроші не повинні були заплатити. Цим займався департамент освіти міської ради, вони укладають договори. Було сказано так: будинки ще не передані на баланс департаменту освіти, ми не маємо права оплатити гроші», — каже Саркісян.

Окрім директора, рішення суду чекає і його заступниця, наразі в суді ще триває розгляд її справи. Губернатор Одещини вже заявив, що на лаві підсудних мають сидіти не тільки керівники табору, і будуть проведені відповідні перевірки.

Слідчі, які працюють на місці трагедії та з документами, перевіряють, наскільки в оздоровчому таборі все відповідає витраченим на його реконструкцію коштам.

Трьох постраждалих у пожежі дітей виписали з реанімації, вони посміхаються і кажуть, хочуть якнайшвидше повернутись додому. Катерина Ной, яка вивела з пожежі вісім дітей, не вважає свій вчинок героїчним.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

ВідеоДіти, які постраждали під час пожежі в табору "Вікторія", розповіли про пережите

Новини по темі:  В Ізмаїлі майже повністю відновили подачу світла, води і тепла