14.09.2017 23 Views

МВС вперше оприлюднило усі питання тестів для отримання прав

МВС вперше оприлюднило усі питання тестів для отримання прав

Нові тести презентували та запустили 1 липня.

На сайті Головного сервісного центру МВС оприлюднили нові питання тестів з варіантами відповідей для іспиту з отримання водійського посвідчення.

Відповідні матеріали можна завантажити за посиланням.

Також на сайті працює безкоштовний онлайн-тест 24/7, за допомогою якого водії можуть перевірити власні знання. Онлайн-тест схожий на складання теоретичного іспиту: триває 20 хвилин та складається з 20 питань, котрі система для кожного нового тесту генерує випадково.

Кількість спроб є необмеженою.

«Новий сервіс викликав бум зацікавлення тисяч людей: за 2 місяці на сайті зареєструвалося 40 425 громадян. Загальна кількість спроб скласти тест – 926 519, з них успішна кількість спроб – 251 668. Нові питання тестів з ПДР та вільний доступ до них – важливий перший крок у площині змін процесу складання іспиту для отримання посвідчення водія», – зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

За його словами, незабаром також будуть запроваджені фото- та відеофіксації практичної частини складання іспитів.

Нагадаємо, нові тести презентували та запустили 1 липня. Оновлення теоретичної частини стало одним з важливих кроків впровадження якісних стандартів складання іспитів для отримання посвідчень водія. Тепер питання категоризовані, актуалізовані, сформульовані просто та логічно, не мають двох правильних відповідей, супроводжуються зрозумілими ілюстраціями.

Раніше МВС повідомляло, які саме зміни відбудуться у білетах з ПДР. За словами керівника сервісного центру МВС білети будуть більш наближені до реальних ситуацій, які відбуваються на дорогах. 

ВідеоНові вимоги: в Україні почнуть видавати водійське посвідчення європейського зразка

Previous Названо дату прибуття місії МВФ в Україну
Next Саакашвілі п'є каву в холі готелю і не коментує від'їзд дружини

You might also like

Імовірних викрадачів старовинного видання «Апостол» затримали у столичному ресторані

Затримано кількох осіб, усі — фахівці з питань антикваріату. Під час проведення спецоперації в одному з ресторанів на вулиці Саксаганського, що в Києві, правоохоронці затримали чотирьох осіб, які ймовірно причетні до

Під час параду Порошенко присвоїв звання Героїв України двом АТОвцям

Капітана Лоскута нагороджено посмертно. Президент Петро Порошенко присвоїв звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» лейтенанту Василю Тарасюку та капітану Євгену Лоскоту посмертно. Про це глава держави повідомив під

На штурмі та затриманні 42 рейдерів у вінницькому селі працювали копи з трьох районів

Операція відбулася без втрат для силовиків. Із території зернотоку в селі Метанівка, де вдень сталася стрілянина, правоохоронці вивели затриманих озброєних молодиків і всадили їх у автобус. Невідомі у балаклавах здійснили