Домой / Україна / Не можна далі затягувати. Порошенко попросив Верховну Раду проголосувати медичну реформу

Не можна далі затягувати. Порошенко попросив Верховну Раду проголосувати медичну реформу

Не можна далі затягувати. Порошенко попросив Верховну Раду проголосувати медичну реформу

Президент нагадав, що проект було схвалено Національною радою реформ.

Президент Петро Порошенко закликав народних депутатів не затягувати з прийняттям медичної реформи.

“Ми не можемо далі затягувати ситуацію з медичною реформою. Це також є питанням національної безпеки держави. Значна частина українського народу просто позбавлена права на отримання якісних медичних послуг через те, що законсервована абсолютно не ефективна радянська система (надання медичних послуг, – ред.)”, – заявив Порошенко під час наради з питань розвитку сільської медицини та впровадження медичної реформи, проведеної 11 вересня.

ВідеоМедична реформа 2017: які зміни чекають українців

Глава держави нагадав, що уряд розробив проект медичної реформи. При цьому, він зауважив, що якщо у професійному середовищі є якісь зауваження до цього проекту, чи-то є певні недоліки у цьому проекті, для цього існує процедура обговорення, щоб такі недоліки усунути.

Президент також зазначив, що за його рішенням питання медичної реформи було винесене на засідання Національної ради реформ. У парламенті проект доопрацьовувався разом з представниками уряду, профільного комітету, громадських організацій і були внесені суттєві поправки.

“Національна рада реформ схвалила проект, і хотів би звернутися з проханням до наших народних депутатів, при чому не обов’язково з коаліції, для того, щоб ми доклали максимум зусиль, не затягували прийняттям медичної реформи”, – наголосив Порошенко.

Глава держави зауважив, що критика, зауваження та пропозиції до проекту можуть висловлюватись і будуть максимально враховані. “Але заморозити статус-кво – це найгірше з будь-яких можливих рішень”, – переконаний він.

Президент також зазначив, що важливою складовою частиною медичної реформи є покращення ситуації з рівнем забезпечення медичними послугами на селі.

Нагадаємо, що серед новинок, які має привнести реформа у сферу медицини, стане зростання зарплат і нове устаткування для бригад швидкої допомоги.

Новини по темі:  Живи та працюй в Україні: Служба зайнятості проводить ярмарки вакансій у гіпермаркетах понад 30 міст