Домой / Україна / На Миколаївщині завідувачка клубу побила 15-річну дівчинку

На Миколаївщині завідувачка клубу побила 15-річну дівчинку

На Миколаївщині завідувачка клубу побила 15-річну дівчинку

Односельці збунтувалися та вимагають звільнення жінки з посади.

Село Прибузьке клекотить обуренням через те, що поважна жінка, яка очолює місцевий клуб, побила дівчину в чотири рази молодшу за себе. 15-річна Катерина Патратій прийшла до неї поскаржитися на її доньку, котра постійно її обзиває, а натомість дістала стусанів одразу від обох, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

“Олена Петрівна та її донька почали мене за волосся тягати, бити. Я впала, закрила обличчя, бо вони вже почали ногами бити”, – твердить мешканка села Катерина Патратій. Урятував її АТОвець Олександр. “Олена Петрівна схопила Катю за волосся та вдарила в обличчя при мені. Я їх відштовхнув, забрав Катю”, – розповів він.

ВідеоЗавідувачка сільського клубу побила 15-річну дівчину на своєму робочому місці

Мати дівчини Олена Патратій нарікає, що в Катерини все тіло в синцях, дитині довелося давати знеболювальне. До села викликали поліцію, копи запропонували поїхати на експертизу, однак жінка відмовилася, бо грошей на проїзд до обласного центру не мала. Олена була впевнена, поліція і без цього все з’ясує, однак кримінальне провадження досі не відкрито. Правоохоронці кажуть, що мати дівчини сама була проти цього, і показують заяву відповідного змісту. “Як бачите, претензій вона не має, не вважає себе потерпілою і від проведення СМЕ відмовляється”, – стверджує речниця обласної поліції Інна Парфенова.

Після того, як у справу втрутилися журналісти, правоохоронці пообіцяли ще раз приїхати до потерпілої. Разом із тим поговорити із завклубу вирішили самі селяни. Жінка перед громадою заявила, що в усьому винна сама Катерина – мовляв, перша кинулася на її доньку, а сама лише розбороняла підлітків. “Ніхто Катю не бив. Я почала розтягувати, Катя переключилася на мене, схопила за волосся, давай мене по голові лупасити, в живіт”, – заявила Олена Волкова. Її донька Каріна показала подряпини, що нібито лишилися після бійки.

Новини по темі:  Рада взялась за депутатську недоторканність та Виборчий кодекс. Дивіться онлайн

Втеча з переслідуванням й підрив гранати: у Полтаві чоловік побив дружину й кинувся тікати

На Миколаївщині завідувачка клубу побила 15-річну дівчинку

На Миколаївщині завідувачка клубу побила 15-річну дівчинку

На Миколаївщині завідувачка клубу побила 15-річну дівчинку

Однак обурені люди кажуть, що їм брешуть просто в очі. “Я бачила, як ти била дитину”, – докоряла одна із селянок. “Ми обурені ситуацією. Я вважаю, що Волкова, якщо не напише за власним бажанням, дійсно буде звільнена”, – пояснила в.о. старости села Прибузьке Ліна Білявцева. Від негайного звільнення жінку врятували лише чотири поспіль вихідних. Селяни ж обіцяють, що в понеділок посада завклубу в селі точно стане вакантною.

Днями у Чернігові підлітки біля школи побили дев’ятикласницю. Унаслідок побиття дівчину госпіталізували до обласної дитячої лікарні з забоями м’яких тканин голови, тулуба і лівої верхньої кінцівки. Наразі поліція кваліфікувала інцидент як “хуліганські дії, вчинені групою осіб”. 

Кореспондент ТСН Лілія Родіна