24.06.2017 204 Views

Стало відомо, скільки абітурієнтів уже подали апеляції на результати ЗНО

Стало відомо, скільки абітурієнтів уже подали апеляції на результати ЗНО

Перше публічне засідання з розгляду апеляцій розпочнеться наступного тижня.

До Українського центру оцінювання якості освіти вже подано близько 3 тисячі апеляційних заяв на результати зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив керівник УЦОЯО Вадим Карандій, пише УНІАН.

«З сьогоднішнього дня почався етап апеляцій… За попередніми даними, які ми маємо на сьогоднішній ранок, ми отримали вже близько 3 тис. апеляційних заяв», — сказав Карандій.

За його словами, цей показник невисокий.  

«Як правило, кожного року цей показник складає близько 1% від кількості результатів. Якщо взяти те, що ми провели 840 тис. тестів, то очікуваний рівень апеляцій — близько 8 тис. Але я сподіваюсь, що він буде значно меншим», — сказав Карандій.

ВідеоМіністр освіти Лілія Гриневич привітала випускників із завершенням навчального року

Він також зазначив, що розгляд апеляційних звернень проходитиме після того, як їх опрацюють робочі групи при апеляційній комісії УЦОЯО.

За словами керівника центру, перше публічне засідання з розгляду апеляцій розпочнеться наступного тижня.

Карандій також повідомив, що відзавтра на сайті центру буде розміщено індивідуальні результати кожного учасника ЗНО.

«Разом з тим інформацію отримають і загальноосвітні навчальні закладі у вигляді відомостей державної підсумкової атестації з усіх предметів, з яких проводилось зовнішнє незалежне оцінювання. Ці відомості потрібні для того, щоб адміністрації загальноосвітніх навчальних закладів оформили документи та прийняли рішення про здобуття випускниками загальної середньої освіти», — повідомив директор УЦОЯО.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лише чотири абітурієнти набрали максимальні 200 балів за результатами ЗНО з української мови та літератури. Торік 200 балів набрали аж 67 абітурієнтів. Українська мова та література є обов’язковими під час вступу до будь-якого вітчизняного вишу. 

ВідеоЛілія Гриневич прокоментувала невтішні результати ЗНО-2017

Previous На аукціон виставлена пісня, написана Аль Капоне в тюрмі
Next Українець Юрій Шестак став чемпіоном Європи з боксу, перемігши у фіналі росіянина

You might also like

СБУ рекомендує не використовувати поштові сервіси РФ під час реєстрації домену

СБУ просить "провести роз'яснювальну роботу з реєстраторами доменних імен про обмеження використання російських поштових сервісів при реєстрації і управління доменними іменами". Служба безпеки України заборонила використовувати російські поштові сервіси при

«Маски-шоу» і все дарма? Чому корупціонери в Україні уникають арешту

DW з'ясовувала, чому затриманих так швидко відпускають з-під варти.  Підозрюваним у корупційних злочинах допомагає поблажливість судів і законодавства, а також погана підготовка сторони обвинувачення, кажуть експерти. DW з’ясовувала, чому затриманих так

«Переможці» на подіумі: герої АТО стали учасниками показу італійської моди

Учасники соціального мультимедійного проекту постали у доволі незвичній для себе ролі. Герої мультимедійного проекту «Переможці» стали учасниками показу італійської моди. Дизайнери, які  хочуть робити бізнес в Україні, вирішили придивитися до