Главная / Україна / Нетвереза бабуся випадково втопила 9-річного онука в ставку

Нетвереза бабуся випадково втопила 9-річного онука в ставку

Нетвереза бабуся випадково втопила 9-річного онука в ставку

Рятувати людей з води кинулися лише двоє підлітків.

Трагедія на воді. У Миронівці на Київщині у річці Росава втопився 9-річний хлопчик. За однією із версій, його та 7-річну сестричку на дно потягнула бабуся, якій у воді стало зле. Її та дівчинку витягли з річки живими два підлітки, які купались поруч. Онука врятувати не вдалося, йдеться в сюжеті ТСН.16.45.

Усе сталося близько 3 години дня. Як розгорталися події рятівники не знають і досі, але спираються на слова двох підлітків — 13-річного Ярослава та 16-річного Алекса.

«Жінка залізла в воду і за свідченнями дітей ій стало зле, вона почала тонути. Хлопчик та дівчинка самі кинулися в воду. Друга, яка була поруч, залишилась на березі», — кажуть рятувальники.

Рятувати людей кинувся один з підлітків, які відпочивали поруч. Він твердить, що жінка аби врятуватись вхопилася за онуків. Хлопці кажуть, що у той момент пляж був вщерть заповнений людьми, однак на дитячий крик про допомогу ніхто з дорослих так і не відгукнувся.

Люди плавали за 15 метрів від берега, де глибина перевищує людський зріст.

«Ми побігли витягувати дівчинку, потім бабусю. Вони були непритомні, ми їх перевернули на правий бік, вода почала витікати. Коли повернулись за хлопчиком, його вже не було», — розповідають підлітки.

Швидка, яка прибула на місце відкачала врятованих. Бабусю шпиталізували із гіпертонічним кризом. Її онучка прийшла до тями у кареті швидкої. На місце прибули водолази, тіло загиблого 9-річного Ярослава знайшли аж увечері.

До оселі, де мешкав Ярослав збираються рідні, які очікують на катафалк. Підозрюють, бабуся повела онуків на пляж напідпитку.

Після трагедії на пляжі відпочивальників немає, купатися тепер не наважуються і юні рятівники.

Новини по темі:  МОЗ оголосило повторний конкурс на посаду очільника "Охматдиту"

Загиблого Ярослава ховатимуть завтра. А підлітків надзвичайники планують нагородити, за два урятованих життя.

ВідеоНа Київщині 9-річний хлопчик потонув у річці через п'яну бабусю