24.06.2017 145 Views

Полторак розповів, коли українські військові почнуть харчуватися по-новому

До кінця 2017 року близько 20 % військових частин Збройних Сил України перейдуть на нову систему харчування. 

До кінця 2017 року близько 20 % військових частин Збройних Сил України перейдуть на нову систему харчування.

Про це сьогодні, 22 червня, заявив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час робочої поїздки до Одеського гарнізону, передає прес-служба Міноборони.

Зокрема, Полторак перевірив результати впровадженої реформи стосовно системи харчування військовослужбовців.

«Ми проводили експерименти у обраних військових частинах, аби обрати найкращий варіант системи харчування особового складу Збройних Сил України. Обраний варіант дає можливість харчувати військовослужбовців за каталогом із понад 350 продуктів. Це в десятки разів більше, ніж було за старої системи», — сказав міністр оборони.

Зазначається, що західна військово-морська база ВМС ЗС України повністю перейшла на нову систему харчування, згідно з якою військова частина закуповує продукти харчування, а готують їжу — військові кухарі.

ВідеоМіністр оборони заявив, що Київ не повертатиме контроль над Донбасом силовим шляхом

«Заплановано, що до кінця 2017 року близько 20 % військових частин Збройних Сил України перейдуть на нову систему харчування. Реформування системи харчування передбачає закупівлю технічного обладнання для приготування їжі та створення відповідних умов як для приготування, так і харчування. На її заходи у бюджеті цього року ми передбачили необхідну суму коштів», — прокоментував Полторак.

Також Міністр оборони Степан Полторак наголосив, що перехід військових частин цього року буде відбуватися у кілька етапів, перший з яких завершується 30 червня.

Загалом заплановано, що повністю ЗС України перейдуть на нову систему харчування до кінця 2019 року.

Нагадаємо, Міністр оборони України Степан Полторак у середу, 21 червня, перед початком засідання уряду заявив, що в Україні завершився призов офіцерів запасу. Міністр також додав, що в зону проведення антитерористичної операції відправлять лише тих військових, які «добровільно підпишуть контракт та залишаться для подальшого проведення служби». 

ВідеоПолторак підписав указ про призов офіцерів запасу

Previous В Афганістані біля банку вибухнув замінований автомобіль: 20 людей загинули
Next Після зустрічі з Трампом Порошенко їде до Брюсселя говорити про антиросійські санкції

You might also like

Кілометрові черги з вантажівок. На Волині триває блокада траси Київ-Варшава

Наразі автомобільний рух блокують близько 200 мешканців навколишніх сіл. На трасі Київ-Варшава вантажівки вишукувалися у довжелезну чергу блокування селянами дороги, яке розпочалося ще зранку у п’ятницю, 5 травня. Люди обіцяють

Дві промо-кампанії «1+1 медіа» увійшли до фіналу PromaxBDA Global Excellence Awards 2017

Боротися за золото престижної премії будуть промо спецпроекту "25 незалежних років" і фільму "Розщеплені на атоми". Справжні і дуже проникливі промо-кампанії команди маркетингу «1+1 медіа» стали фіналістами відразу трьох номінацій

У Києво-Печерський лаврі через незаконне будівництво знищуються пам’ятки архітектури — ЗМІ

Будівництво ведеться попри заборону і необхідність узгоджувати його із ЮНЕСКО. На території Києво-Печерської лаври йде незаконне будівництво і знищуються пам’ятки архітектури. Це роблять самі представники лаврського монастиря. Про це йдеться