Главная / Україна / Полторак розповів, коли українські військові почнуть харчуватися по-новому

Полторак розповів, коли українські військові почнуть харчуватися по-новому

До кінця 2017 року близько 20 % військових частин Збройних Сил України перейдуть на нову систему харчування. 

До кінця 2017 року близько 20 % військових частин Збройних Сил України перейдуть на нову систему харчування.

Про це сьогодні, 22 червня, заявив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час робочої поїздки до Одеського гарнізону, передає прес-служба Міноборони.

Зокрема, Полторак перевірив результати впровадженої реформи стосовно системи харчування військовослужбовців.

«Ми проводили експерименти у обраних військових частинах, аби обрати найкращий варіант системи харчування особового складу Збройних Сил України. Обраний варіант дає можливість харчувати військовослужбовців за каталогом із понад 350 продуктів. Це в десятки разів більше, ніж було за старої системи», — сказав міністр оборони.

Зазначається, що західна військово-морська база ВМС ЗС України повністю перейшла на нову систему харчування, згідно з якою військова частина закуповує продукти харчування, а готують їжу — військові кухарі.

ВідеоМіністр оборони заявив, що Київ не повертатиме контроль над Донбасом силовим шляхом

«Заплановано, що до кінця 2017 року близько 20 % військових частин Збройних Сил України перейдуть на нову систему харчування. Реформування системи харчування передбачає закупівлю технічного обладнання для приготування їжі та створення відповідних умов як для приготування, так і харчування. На її заходи у бюджеті цього року ми передбачили необхідну суму коштів», — прокоментував Полторак.

Також Міністр оборони Степан Полторак наголосив, що перехід військових частин цього року буде відбуватися у кілька етапів, перший з яких завершується 30 червня.

Загалом заплановано, що повністю ЗС України перейдуть на нову систему харчування до кінця 2019 року.

Нагадаємо, Міністр оборони України Степан Полторак у середу, 21 червня, перед початком засідання уряду заявив, що в Україні завершився призов офіцерів запасу. Міністр також додав, що в зону проведення антитерористичної операції відправлять лише тих військових, які «добровільно підпишуть контракт та залишаться для подальшого проведення служби». 

Новини по темі:  Японія працює над скасуванням віз українцям

ВідеоПолторак підписав указ про призов офіцерів запасу