Главная / Україна / На штурмі та затриманні 42 рейдерів у вінницькому селі працювали копи з трьох районів

На штурмі та затриманні 42 рейдерів у вінницькому селі працювали копи з трьох районів

На штурмі та затриманні 42 рейдерів у вінницькому селі працювали копи з трьох районів

Операція відбулася без втрат для силовиків.

Із території зернотоку в селі Метанівка, де вдень сталася стрілянина, правоохоронці вивели затриманих озброєних молодиків і всадили їх у автобус. Невідомі у балаклавах здійснили спробу захопити фермерське господарство, внаслідок чого шестеро людей дістали поранення, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Свої дії нападники пояснили наявністю в них документу, котрий нібито надає право власності на майно. Тих селян, які прийшли захищати ферму, відганяли пострілами. На виклик приїхали правоохоронці, однак нападники відмовилися складати зброю. Тоді було підтягнуто резерви з трьох районів області – і силовики зі штурмом увійшли в контрольоване рейдерами приміщення. Усього поліція затримала 42 людини.

На місці подій зібралися близько сотні селян. На майно, через котре розгорівся конфлікт, накладено арешт.

Кореспондент ТСН Анна Тітовська

Внаслідок масової стрілянини на Вінниччині затримано 42 людини

Шестеро — поранені. На територію зернотоку в селі Метанівка увірвалася група озброєних осіб у балаклавах і розпочала стріляти. А коли прибула поліція, нападники відмовилися скласти зброю.

Новини по темі:  Курячі голови, фарба і спалений прапор "Беркуту": активісти пікетували базу поліцейського спецпризначення