Домой / Україна / We are the champions. Глава «Нафтогазу» хітом Queen відреагував на перемогу у суді проти Росії

We are the champions. Глава «Нафтогазу» хітом Queen відреагував на перемогу у суді проти Росії

We are the champions. Глава "Нафтогазу" хітом Queen відреагував на перемогу у суді проти Росії

Очільнику компанії вистачило трьох слів, аби прокоментувати ситуацію. 

Глава української компанії «Нафтогаз» Андрій Коболєв своєрідним чином прокоментував рішення Стокгольмського арбітражу, який задовольнив вимоги української компанії проти російського «Газпрому» про перегляд ціни з урахуванням ринкових вимог.

Високопосадовець опублікував хіт гурту Queen «We are the champions» і написав всього три слова: «We did it» (Ми це зробили).

Як повідомлялося раніше, сьогодні, 31 травня,  Стокгольмський арбітраж повністю задовольнив вимоги української НАК «Нафтогазу» проти російського «Газпрому» про перегляд ціни з урахуванням ринкових вимог. Вимоги «Газпрому» щодо «бери або плати» було повністю відхилено. Трибунал також повністю скасував заборону на реекспорт газу. 

Рішення апеляції не підлягає. Попереду у суді обчислення взаємних вимог та рішення за транзитним контрактом. 

«Газпром» і «Нафтогаз України» судяться в Стокгольмському арбітражі від червня 2014 року. Предметом позовів є контракти на поставку газу з Росії на Україну і транзит через територію України від 2009 року. 

Українська компанія вимагала від «Газпрому» компенсації у 30,3 млрд доларів за перегляд тарифу на транспортування палива через газотранспортну систему Європи. «Газпром», натомість, вимагав від «Нафтогазу» 47,1 млрд доларів.  

We are the champions. Глава "Нафтогазу" хітом Queen відреагував на перемогу у суді проти Росії

  

Новини по темі:  У Росії заявляють, що в українця Гриба немає проблем зі здоров’ям