Главная / Україна / В уряді назвали п’ять областей України з найгіршими дорогами

В уряді назвали п’ять областей України з найгіршими дорогами

В уряді назвали п'ять областей України з найгіршими дорогами

Гройсман обіцяє виправити ситуацію за п'ять років.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман проінспектував стан автошляхів у Волинській, Львівській та Тернопільській областях. Дороги глава Кабміну оглядав із повітря, перебуваючи у гвинтокрилі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Урядовець заявив, що на кожному третьому об’єкті перевірка виявила порушення. «Ми будемо вас контролювати так, як вас ніхто не контролював. Якщо буде щось не так, ми будемо вас карати», — пообіцяв прем’єр дорожникам. А журналістам Гройсман заявив, що спостерігає не просто за ремонтом доріг, а за ремонтом якісним і чесним.

Гройсман розповів, коли Україна матиме хороші дороги

Гройсман проінспектував стан шляхів одразу у трьох областях: Волинській, Львівській та Тернопільській. Щоправда поїхав він туди не на авто, а полетів на гвинтокрилі. Також прем’єр-міністр розповів, коли українці їздитимуть хорошими дорогами.

Чиновники вирахували, що найгірші дороги в Україні у п’яти областях: Луганській, Запорізькій, Київській, Миколаївській та Закарпатській. Урядовці обіцяють ситуацію з автошляхами виправити за п’ять років. Лише цьогоріч для доріг припасли 30 мільярдів гривень, і ще два мільярди збираються витратити на стратегічну трасу, яка з’єднає українські чорноморські порти з європейськими.

Про ще один амбітний проект говорить очільник «Укравтодору» Славомір Новак. Мова про польський кредит на 100 мільйонів євро, який дають на 30 років під вигідні відсотки, але з умовою, що у будівництві братимуть участь і польські компанії. Разом із поляками зароблять і українці – тракторист Віктор Дузінський уже їздить на імпортному каткові за назвою «Хамм». Чоловік роботою задоволений: «Техніка чудова, зарплата нормальна».

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Новини по темі:  В Україні зменшується захворюваність на кір