Главная / Україна / У Кремлі відреагували на обшуки в офісах «Яндекса» в Україні

У Кремлі відреагували на обшуки в офісах «Яндекса» в Україні

У Кремлі відреагували на обшуки в офісах "Яндекса" в Україні

"РФ поки не володіє інформацією про обшуки".

Прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков поки не володіє інформацією про обшуки українськими силовиками в російській компанії «Яндекс» в Україні. Про це він заявив сьогодні, 29 травня.

«Ми поки все-таки не володіємо повною інформацією, спочатку потрібно зрозуміти, з чим це пов’язано, що це за слідчі або перевірчі дії. Ми поки цього не знаємо. Тому я не можу щось більш детально вам відповісти», — заявив Пєсков .

Нагадаємо, сьогодні, 29 травня, Служба безпеки України проводить обшуки в офісах російської інтернет-компанії «Яндекс» в Києві та Одесі. «У наших офісах в Києві та Одесі зараз перебувають представники Служби безпеки України. Інформацією про причини сьогоднішніх дій СБУ ми поки не володіємо. До наших офісів вже виїхали адвокати. В рамках правових процедур ми готові надати органам необхідну інформацію», — зазначив PR-директор «Яндекса», якого цитують «Ведомости».

У СБУ підтвердили, що вони «дійсно проводять обшуки в офісах дочірньої структури російської компанії «Яндекс» у Києві та Одесі. Слідчі дії відбуваються у рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 111 Кримінального кодексу України (Державна зрада», — повідомила речник СБУ Гітлянська Олена.

Українські зірки шоу-бізнесу скаржаться на втрату аудиторії через закриття російських соцмереж

Щонайменше три роки українці не зможуть користуватися російськими соцмережами . Доступ до сайтів «ВКонтактє», «Одноклассники», «Яндекс» та «Мейл-ру» закривають. Петро Порошенко підписав указ про блокування доступу до низки російських інтернет-сайтів. До списку потрапили і десятки підприємств.

Новини по темі:  У СБУ натякнули, що Росія може готувати "найбрудніші провокації" на Покрову