Домой / Україна / “Ну ж бо вдарим в закаблуки”: ВР визнала бойовий гопак національним видом спорту

“Ну ж бо вдарим в закаблуки”: ВР визнала бойовий гопак національним видом спорту

"Ну ж бо вдарим в закаблуки": ВР визнала бойовий гопак національним видом спорту

За це рішення проголосували 227 народних обранців.

Верховна Рада ухвалила зміни до Закону України “Про фізичну культуру і спорт” (щодо визнання національних видів спорту).

Про це інформує УНІАН.

У законі йдеться про необхідність надання підтримки деяким суто українським видам спорту, серед яких: бойовий гопак, боротьба на поясах, хортинг, рукопашний бій “Спас”.

Відтепер поняття “національного виду спорту” затверджено на національному рівні, що передбачає можливість створення окремої спортивної федерації для них.

12 квітня під час розгляду цього законопроекту міністр молоді та спорту Ігор Жданов зазначив, що “за роки незалежності України почали відроджуватися і розвиватися види спорту, які зросли з українських традицій, серед яких є і відновлені види, засновані на вікових народних традиціях, – бойовий гопак, спас, рукопашний бій…”.

Нагадаємо, що запальний гопак затанцювали й на сцені “Євробачення-2017”. Ведучі шоу Володимир Остапчук та Олександр Скічко порадували глядачів оригінальною постановкою під нове аранжування переможних пісень минулих років.

 

Другий півфінал Євробачення розпочали з виконання хітів конкурсу під український гопак

Вражаючий початок другого півфіналу: ведучі разом із артистами станцювали і заспівали пісні переможців Євробачення різних років на український лад. А щасливчиками, що заспівають у фіналі стали Болгарія, Білорусь, Хорватія, Угорщина, Данія, Ізраїль, Румунія, Норвегія, Нідерланди та Австрія.

Новини по темі:  У трьох українських областях з'являться бетонні дороги