Домой / Україна / Генсек НАТО зібрався до України

Генсек НАТО зібрався до України

Генсек НАТО зібрався до України

В Альянсі вважають відносини з Києвом безпрецедентно активними.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відвідає Київ 9-10 липня. Про це заявив голова Представництва НАТО в Україні Александр Вінніков, під час відкриття програми професійної підготовки “Україна – НАТО” у Харкові. Пише УНІАН.

“Від початку агресії Росії проти України підтримка НАТО України вийшла не безпрецедентно активний рівень. Ця підтримка як політична, так і практична. У політичному руслі НАТО постійно підтверджує суверенітет і територіальну цілісність України. Ще одним підтвердженням цього буде дуже високий візит, який ми очікуємо в липні. Візит генсека в Україну відбудеться 9-10 липня, щоб відзначити 20-річчя особливого партнерства між НАТО та Україною”, – сказав Вінніков.

Голова представництва НАТО в Україні нагадав про всебічну підтримку Києва з боку НАТО від початку російської агресії на сході України.

“Альянс збільшив свою підтримку через цілу низку програм, як трастових фондів, так і програм підвищення кваліфікації та потенціалу. А також через команду радників, які перебувають у Києві та працюють з дуже багатьма українськими інституціями. Ці всі проекти минулого року були пов’язані однією програмою, що називається “Комплексна програма допомоги Україні”. До неї входять більше 40 проектів у 13 галузях, у тому числі програма професійного розвитку”, – додав він.

Нагадаємо, сьогодні, Генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Єнс Столтенберг заявив, що заборона російських соцмереж в Україні – це не порушення свободи слова, а питання безпеки. Про це пише “Європейська правда”. Він також зауважив, що Альянс допомагає Україні впоратися з кібератаками. 

Терористичні загрози і російське питання порушать на саміті НАТО

У Брюсселі вже сьогодні чекають президента Трампа, лідери інших країн альянсу почнуть прибувати незабаром. Тим часом, Брюссель готується до акцій протесту проти НАТО та Трампа. Активісти вже з неділі готують плакати, розтяжки, також приймають та розміщують інших учасників анонсованих акцій, що спеціально з’їжджаються в Брюссель.

Новини по темі:  В Україні стали менше народжувати та більше помирати: наскільки скоротилось населення України за 2017 рік